justinas holiday

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justinas holiday“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justinas holiday“.

Jonas Valančiūnas Čikagoje taškų nepelnė

Lietuvos krepšinio rinktinės lyderis Jonas Valančiūnas sužaidė neįprastas rungtynes NBA lygoje. Vidurio puolėjas nepelnė nė taško. Tiesa, to ir neprireikė – Toronto „Raptors“ svečiuose 124:115 (21:31, 35:28, 34:31, 34:25) nugalėjo Čikagos „Bulls“. Šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (28:18). „Raptors“ rezultatą persvėrė antrojo ketvirčio viduryje (36:35). Atkakli kova vyko iki tol, kol įpusėjo paskutinysis kėlinys. Tada išryškėjo Toronto krepšininkų pranašumas.
2018-01-04

Legendinių komandų akistatoje – „Lakers“ pergalė

Šiąnakt sužaistos vienintelės NBA rungtynės. Jose Los Andželo „Lakers“ savo aikštėje 103:94 (23:27, 19:29, 30:19, 31:19) nugalėjo Čikagos „Bulls“ krepšininkus.
2017-11-22

Sugrįžęs D.Sabonis padėjo „Pacers“ nutraukti pralaimėjimų seriją

Domantas Sabonis grįžo po traumos ir padėjo „Indiana Pacers“ (6-7) klubui nutraukti keturių pralaimėjimų seriją. „Pacers“ išvykoje 105:87 (27:16, 18:19, 35:26, 25:26) nugalėjo NBA Rytų konferencijos autsaiderius „Chicago Bulls“ krepšininkus (2-8). Ant atsarginių suolo rungtynes pradėjęs lietuvis per 26 minutes pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė ir triskart suklydo.
2017-11-11

Mindaugas Kuzminskas buvo pastebimas, „Knicks“ neatsilaikė namie

NBA dar vieną pralaimėjimą patyrė Niujorko „Knicks“. Ji savo aikštėje 103:106 nusileido Vašingtono „Wizards“. Šeimininkų gretose pastebimas buvo lietuvis Mindaugas Kuzminskas. Nors pirmuosius taškus pelnė „Wizards“ lenkas Marcinas Gortatas, „Knicks“ startas buvo geresnis. Niujorko krepšininkai pirmavo 14:10 (4 minutė). Tada „burtininkai“ atliko įspūdingą spurtą 13:0 (23:14 – 7 min.). Kaip paaiškėjo vėliau, šį atkarpa buvo lemiama.
2017-04-07

Treneris Mindaugo Kuzminsko į aikštę neišleido

Mindaugas Kuzminskas nežaidė, o Niujorko „Knicks“ svečiuose 98:94 įveikė Majamio „Heat“. Svečiai puikiai pradėjo rungtynes ir dar 4-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą (15:4). „Knicks“ pirmavo iki 14-osios minutės, kai į priekį išsiveržė „Heat“ (36:35). Niujorko krepšininkai bemat perėmė iniciatyvą ir pabėgo 58:50 (23 min.). „Heat“ dar buvo persvėrusi rezultatą 75:74 (33 min.), vėliau – keliskart išlyginusi (77:77, 81:81, 83:83), bet „Knicks“ rungtynių pabaigą sužaidė užtikrinčiau.
2017-04-01

Mindaugas Kuzminskas žengė Niujorko podiumu: krepšininką sunku atpažinti

„Knicks“ komandoje žaidžiantis krepšininkas Mindaugas Kuzminskas išbandė naują avantiūrą – tapo modeliu. Niujorko mados savaitės metu jis žengė podiumu ir pristatė sportinius drabužius kuriančios linijos „Grungy Gentleman” naujausią kolekciją. Ryškius, šiuolaikiškus ir patogius drabužius demonstravo ir dar vienas „Knicks“ komandos narys - Justinas Holiday. Dažnas pripažintų, kad žengdamas podiumu Mindaugas atrodė puikiai.
2017-02-18

Triuškinantis Mindaugo Kuzminsko dėjimas per varžovą sužavėjo NBA

Mindaugas Kuzminskas praėjusios nakties rungtynėse nebuvo rezultatyvus, tačiau vienas jo dėjimas sulaukė pačios NBA įvertinimo, o Niujorko „Knicks“ (10/9) šventė pergalę. Ji namuose 118:112 (30:21, 32:31, 36:36, 20:26) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (5/14) krepšininkus. M.Kuzminskas antrajame kėlinyje prasiveržė link krepšio ir kamuolį sugrūdo per „Timberwolves“ aukštaūgį Cole‘ą Aldrichą. Šio dėjimo vaizdo įrašą į savo „Youtube“ paskyrą įsikėlė pati NBA.