Trečią pergalę Eurolygoje iškovojo Sankt Peterburgo „Zenit“ (3/1), be šių ir toliau palikusi praėjusio sezono sensaciją – Miuncheno „Bayern“ (0/4) ekipą.

Dviejų lietuvių atstovaujamas „Zenit“ namie Vokietijos klubą įveikė 79:71 (31:16, 12:19, 11:25, 25:11).

Artūras Gudaitis per 17 minučių pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, blokavo metimą ir surinko 8 naudingumo balus.

Mindaugas Kuzminskas aikštėje praleido vos dvi minutes, per kurias suklydo ir dukart prasižengė. Lietuvoje sąskaitoje – -3 naudingumo balai.

„Zenit“ galingai pradėjo rungtynes pelnydami 13 taškų be atsako, o vienu metu pirmavo 29:12.

Priekyje jie išliko iki pat trečio kėlinio vidurio, bet tada „Bayern“ spurtavo 10:0 ir išsiveržė į priekį 50:47. Kėlinį vokiečiai laimėjo net 25:11 ir susikrovė šešių taškų pranašumą.

Tačiau dabar ir vėl buvo „Zenit“ eilė surengti galingą atkarpą – lemiamą kėlinį Xavi Pascualio auklėtiniai atidarė 14:3 ir vėl susigrąžino iniciatyvą, kurią išlaikė iki pat mačo pabaigos.

„Zenit“: Jordnas Mickey 18, Alexas Poythressas 14, Conneris Frankampas 12, Billy Baronas 10.

„Bayern“: Darrunas Hilliardas 24, Corey Waldenas 20.