Dar vieną nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Detroito „Pistons“ (13/34) ekipa, namie 101:124 (33:31, 19:20, 27:36, 22:37) nusileidusi Portlando „Trail Blazers“ (29/18) klubui.

„Pistons“ atsilaikė pirmojoje rungtynių pusėje, tačiau po ilgosios pertraukos neturėjo šansų prieš pasakiškai tritaškius laidžius varžovus (16/30, 53 procentų taiklumas).

Minutę ir 17 sekundžių saviraiškai aikštėje gavęs Deividas Sirvydis spėjo tik pramesti dvitaškį.

Kiek labiau nustebino nykus kito „Pistons“ naujoko pasirodymas.

Tarp komandos lyderių prasibrovęs Saddiqas Bey‘us šį kartą buvo neatpažįstamas ir per 25 minutes nesugebėjo pasižymėti (0/1 dvitaškio, 0/7 tritaškių).

Tuo tarpu „Trail Blazers“ žvaigždė Damianas Lillardas problemų neturėjo. Gynėjas per 36 minutes pelnė 33 taškus (4/12 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 10/11 baudų metimų), atkovojo 4, perėmė vieną ir prarado 2 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei 2 kartus prasižengė.

Portlando klubas iškovojo jau ketvirtąją pergalę paeiliui, o „Pistons“ per šešis pastaruosius mačus triumfavo vos kartą.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 33 (10 rez. perd., 5/7 tritaškių), C.J.McCollumas 24 (6 rez. perd., 4/8 tritaškių), Robertas Covingtonas (6 atk. kam., 4/5 tritaškių) ir Carmelo Anthony po 16, Normanas Powellas 14, Enesas Kanteris 10 (8 atk. kam.).

„Pistons“: Jerami Grantas 30 (3/5 tritaškių, 3 blokai), Hamidou Diallo 19 (7 atk. kam.), Masonas Plumlee 18 (8/11 dvitaškių), Cory Josephas 11 (9 rez. perd.).