Sėkmingai Eurolygos ketvirtfinalio seriją atidarė Madrido „Real“ krepšininkai.Pablo Laso auklėtiniai savo aistruolių akivaizdoje 84:74 (25:19, 22:19, 18:18, 19:18) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ klubą ir serijoje iki trijų pergalių įsiveržė į priekį 1:0.

Atstumas tarp komandų ėmė didėti antrajame kėlinyje, kai išaugo iki 9 taškų (31:22), o ilgai netrukus dar prieš ilgąją pertrauką jis tapo ir dviženklis (45:35).

Svečiai rankų nenuleido ir stengėsi kovoti bei ketvirtajame kėlinyje sumažinto atsilikimą iki 5 taškų (76:71), tačiau tuomet karališkasis klubas atsakė atkarpa 8-0 ir šovė į priekį (84:71). Pusę šio spurto taškų surinko Nigelas Williamsas-Gossas.

Per likusią minutę Tel Avivo krepšininkams stebuklo sukurti nepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą – 84:74.

Nugalėtojai šiose rungtynėse pataikė net 55 proc. tritaškių (16/29), iš kurių po keturis įsmeigė Fabienas Causeuras ir Rudy Fernandezas.

Antrasis serijos susitikimas įvyks balandžio 22 dieną vėl Madride.

„Real“: Fabienas Causeuras 20 (3/5 dvit., 4/6 trit., 5 rez. perd.), Guerschonas Yabusele 15 (3/3 trit.), Rudy Fernandezas 12 (4/8 trit.), Nigelas Williamsas-Gossas (8 rez. perd.) ir Adamas Hanga po 11, Alberto Abalde 6.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 20 (1/3 dvit., 4/7 trit., 6/6 baud.), Romanas Sorkinas 12, Jamesas Nunnally 11, Jalenas Reynoldsas 10, Keenanas Evansas, Angelo Caloiaro ir Johnas Dibartolomeo po 5.