Paaiškėjo paskutinioji NBA atkrintamųjų varžybų antrojo etapo dalyvė. Ja tapo Memfio „Grizzlies“ komanda.

Pastaroji šeštose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynėse svečiuose 114:106 (28:29, 21:23, 25:32, 40:22) įveikė Minesotos „Timberwolves“ ekipą.

Konferencijos ketvirtfinalio seriją Memfio krepšininkai laimėjo rezultatu 4-2. Kitame etape jie grumsis su San Francisko „Golden State Warriors“ klubu.

Nors pirmoji rungtynių dalis buvo gana lygi, tačiau po didžiosios pertraukos iniciatyvos ėmėsi aikštės šeimininkai. Pastarieji surengė atkarpą 7-0, po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio (53:66).

Nepaisant to, svečiai nenuleido rankų ir ketvirtą kėlinį pradėjom dviem taikliais tritaškiais, kas leido gerokai nurėžti deficitą (80:84), o įpusėjus ketvirčiui Desmondas Bane‘as galiausiai tolimu metimu jau lygino rezultatą (94:94).

Lemiamu metu „grizlius“ gelbėjo tritaškiai. Likus 3 minutėms D.Bane‘as smeigė dar vieną ir persvėrė rezultatą (101:99). Likus minutei, iš tolimos distancijos taiklų metimą išrašė ir Tyusas Jonesas (106:102).

Paskutinėmis akimirkomis aikštės šeimininkams užpulti nesisekė, o Memfio krepšininkai pergalę įtvirtino baudų metimais – 114:106.

Nugalėtojai realizavo 46 proc. tritaškių (15/33) bei visiškai dominavo kovoje dėl atšokusių kamuolių (56:37).

Verta paminėti, kad antrąjį atkrintamųjų varžybų etapą „Grizzlies“ klubas pasiekė pirmą kartą nuo 2015 metų. Tuomet buvo perliptas Portlando „Trail Blazers“ barjeras (4-1), tačiau „grizliai“ krito prieš „Warrors“ atstovus (2-4).

Savo ruožtu „vilkai“ atkrintamosiose žaidė pirmą kartą nuo 2018 metų, tačiau ir tąsyk neperžengė pirmojo etapo, kai serijoje krito prieš Hiustono „Rockets“ (1-4).

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas (5/6 trit.) ir Desmonas Bane‘as (5/9 trit., 7 atk. kam., 5 kld.) po 23, Jarenas Jacksonas Jr. 18 (14 atk. kam.), Ja Morantas (0/5 trit., 8 atk. kam., 11 rez. perd., 5 kld.) ir Brandonas Clarke‘as (11 atk. kam., 3 blk.) po 17, Tyusas Jonesas 10.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 30 (6/14 dvit., 4/10 trit., 6/8 baud.), Jadenas McDanielsas 24 (5/6 trit.), Karlas-Anthony Townsas 18 (6/19 met., 10 atk. kam.), Patrickas Beverley 10, Jordanas McLaughlinas 9, D‘Angelo Russellas 7.