Europos taurės finalo serijos varžybose prireiks visų trijų rungtynių.

Penktadienio vakarą antrose finalo serijos iki 2 pergalių rungtynėse Berlyno ALBA namuose po pratęsimo 95:92 (23:21, 19:18, 20:20, 21:24, 12:9) įveikė „Valencia“ ekipą, bei atstatė pusiausvyrą 1 – 1.

Pratęsimo pabaigoje „Valencia“ krepšininkas Thomas Mattas galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jo mestas tritaškis skriejo pro šalį.

Nugalėtojams Rokas Giedraitis per 32 žaidimo minutes pelnė 17 taškų (1/2 dvit., 4/8 trit., 3/4 baud.) atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimų, kartą perėmė kamuolį ir suklydo, prasižengė ir išprovokavo po 3 pražangas, bei surinko 14 naudingumo balų.

Šiame susitikime kartu su serbu Ilija Beloševičiumi ir graiku Eliasu Koromilu teisėjavo ir lietuvis Gytis Vilius.

Lemiamas šios finalo serijos mūšis vyks balandžio 15-ąją dieną Valensijoje.

Rungtynes laimėjusi komanda ne tik iškovos Europos taurę, tačiau ir laimės kelialapį į Eurolygą.

ALBA: Rokas Giedraitis 17, Luke‘as Sikma 15 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Martinas Hermannssonas (6 rez. perd.) ir Peytonas Siva (6 rez. perd.) po 14, Nielsas Giffey 11.

„Valencia“: Sam Van Rossomas 22 (6/8 tritaškių), Fernando San Emeterio 16 (10/12 baudų metimų), Willas Thomasas 15 (5 rez. perd.).