Įspūdingą gynybą pademonstravęs Sankt Peterburgo „Zenit“ (4/3) lengvai susitvarkė su Vitorijos „Baskonia“ (3/4), kuriai nepadėjo Rokas Giedraitis.

Xavi Pascualio auklėtiniai namie 83:54 (21:23, 24:7, 20:7, 18:17) sutriuškino baskus, patyrusius antrą pralaimėjimą iš eilės. Savo ruožtu „Zenit“ nutraukė dviejų nesėkmių seriją.

Po pirmo kėlinio „Baskonia“ turėjo dviejų taškų pranašumą, bet per antrą ir trečią kėlinius visiškai užduso „Zenit“ gynyboje ir bendrai sukrapštė vos 14 taškų.

Nugalėtojams Artūras Gudaitis per 16 minučių pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 2/3 baud.), atkovojo du kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Mindaugas Kuzminskas per 9 minutes sukrapštė 3 taškus (0/2 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Baskų ekipoje Tadas Sedekerskis per 23 minutes neatliko nė vieno metimo į krepšį ir nepelnė nė taško, atkovojo 3 kamuolius ir dukart rezultatyviai perdavė kamuolį.

„Zenit“: Jordanas Lloydas 20 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Dmitrijus Kulaginas 12, Billy Baronas ir Jordanas Mickey po 10.

„Baskonia“: Jaysonas Grangeris 13, Wade’as Baldwinas ir Simone Fontecchio po 12.