„Monaco“ (13/13) krepšininkai su Donatu Motiejūnu žengė labai rimtą žingsnį Eurolygos atkrintamųų link.

Lietuviškų klubų akistatoje „Monaco“ namie 78:68 (18:19, 24:13, 19:17, 17:19) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (11/16), kurios gretose rungtyniauja Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis. Su šiuo pralaimėjimui baskai neteko vilčių patekti tarp aštuonių stipriausių ekipų.

D. Motiejūnas nugalėtojamas per 15 minučių surinko 7 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit., 0/1 baud.) ir atkovojo 3 kamuolius.

„Baskonia“ ekipai R. Giedraitis per 20 minučių sukrapštė vos tašką (0/2 dvit., 0/1 trit., 1/4 baud.) ir sugriebė kamuolį.

Tadui Sedekerskiui sekėsi kiek geriau – per 15 minučių surinko 4 taškus (2/2 dvit.) ir atkovojo tris kamuolius.

„Monaco“ atitrūko antrame kėlinyje, kai jį pabaigė atkarpa 9:3 ir susikrovė dviženklį pranašumą 42:32.

Trečio kėlinio viduryje Willas Thomasas ir Donatas Motiejūnas pataikė po dvitaškį, Dwayne’as Baconas pridėjo tolimą metimą ir šeimininkai ėmė triuškinti varžovus 57:36.

Tiesa, baskai dar iki kėlinio pabaigos skirtumą apmažino iki 13 taškų, o vėliau sugebėjo priartėti iki 7.

Tačiau svečių ambicijas galutinai užgesino iš toli pataikęs Leo Westermannas ir keturis taškus iš eilės surinkęs W. Thomasas – 76:62.

„Monaco“: W. Thomasas 16, D. Baconas 14, A. Diallo ir D. Hallas po 10.

„Baskonia“: A. Petersas 15, J. Grangeris 13.