Dar vieną pergalę Los Andžele šventė „Lakers“ ekipa. Rezultatu 104:101 (22:21, 27:31, 28:32, 27:17) jie įveikė „Golden State Warriors“ ir atsidūrė per žingsnį nuo konferencijos finalo.

Serijos rezultatas po šios „Lakers“ pergalės yra 3:1 ir Los Andželo ekipai trūksta tik vieno laimėjimo iki konferencijos finalo.

Geriausiai „Lakers“ gretose pasirodė LeBronas Jamesas. Legendinis krepšininkas per 42 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Dar 23 taškus komandai pridėjo ir Anthony Davisas taip pat atkovojęs net 15 kamuolių.

Likus kiek mažiau nei pusei trečiojo kėlinio „Warriors“ pirmavo 11 taškų, tačiau netrukus LeBronas Jamesas sumetė tris dvitaškius iš eilės ir atotrūkis sumažėjo iki 5 taškų. Visgi nei viena, nei kita komanda nemažino savo noro laimėti ir prieš paskutinį kėlinį komandas skyrė 7 taškai (77:84).

Vos prasidėjus paskutiniam rungtynių ketvirčiui „Lakers“ su Lonnie‘o Walkerio tritaškiu ir L. Jameso bei A. Daviso dvitaškiais išlygino rezultatą (84:84).

Visą ketvirtąjį kėlinį komandos ėjo apylygiai, o likus kiek daugiau nei minutei po L. Jameso baudos metimų „Lakers“ priekyje buvo tik trimis taškais (102:99).

Likus pusei minutės iki rungtynių pabaigos (102:101) Stephenas Curry bandė persverti rezultatą į „Warriors“ pusę, tačiau du jo metimai skriejo pro šalį, o du taiklūs L. Walkerio baudų metimai Los Andželo ekipos atotrūkį vėl padidino iki 3 (104:101).

Švieslentė rodė likusias 5 sekundes, kai rungtynių teisėjas išmetė ginčo kamuolį, kurį perėmė S. Curry, tačiau jis išslydo jam iš rankų į užribį ir paskutinė ataka trukusi 1,7 sekundės atiteko „Lakers“.

Arenos šeimininkams ypač padėjo ketvirtajame kėlinyje sužibėjęs L. Walkeris, kuris vien per paskutinį kėlinį sumetė 15 taškų (1/3 trit., 5/6 dvit., 2/2 baud.).

„Warriors“ gretose žibėjo S. Curry. San Francisko ekipos lyderis per 42 minutes sumetė 31 tašką, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Dar 17 taškų į komandos sąskaitą įrašė ir Andrew Wigginsas.

Penktąsias serijos rungtynes komandos žais San Franciske trečiadienį.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 27 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Anthony Davisas 23 (15 atk. kam.), Austinas Reavesas 21 (4 rez. perd.), Lonnie Walkeris IV 15.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 31 (10 atk. kam., 14 rez. perd.), Andrew Wigginsas 17 (4 atk. kam.), Gary Paytonas II 15, Donte DiVincenzo 10, Klay Thompsonas 9 (5 atk. kam.).