Sekmadienį Prancūzijoje baigėsi trijų dienų lenktynės „Tour de Picardie“ (2.2.).

Belgijos ProKontinentinės komandos „Landbouwkrediet“ garbę gynęs Egidijus Juodvalkis, pirmąją lenktynių dieną iškovojęs pirmąją asmeninę pergalę šiais metais, nestokojo emocijų ir 2 etape, išsaugojęs lyderio marškinėlius, o lenktynes baigė lyderių penkete.

Nuo pat sezono pradžios į pergalę vedęs savo komandos draugą Aidį Kruopį, Egidijus labai emocionaliai išgyveno tą momentą, kuomet pats užlipo ant lyderių pakylos.

„Jeigu žmonės mato, kaip aš džiaugiuosi dėl savo pergalės, tai, mano manymu, jie mane palaikys dar labiau. Norėčiau padėkoti visiems tiems, kurie mane palaiko, jie mano didžiausia motyvacija“.– sakė Egidijus Juodvalkis cyclismactu.net, kuris ėmė interviu iš „Prancūzijoje nežinomo, bet mėgstamo Lietuvos dviratininko“.

3 etape „Charly-sur-Marne – Péronne“ (189,5 km) Egidijus Juodvalkis finišavo 36-tas, o Aidis Kruopis 31-as, 7 sek. atsilikę nuo prancūzo Jimmy Casper („Saur – Sojasun“), aplenkusio Filippo Pozzato („Katusha Team“) ir Romainą Feillu („Vacansoleil“).

3 etapo įskaita:

1. Jimmy Casper (PRAN) „Saur – Sojasun“ 04 val. 32 min. 58 sek.

2. Filippo Pozzato (ITA) „Katusha Team“ +0 sek.

3. Romain Feillu (PRAN) „Vacansoleil - DCM“ +0 sek.

...

17. Edwig Cammaerts (BEL) „Landbouwkrediet“ +0 sek.

31. Aidis Kruopis (LIET) „Landbouwkrediet“ +07 sek.

36. Egidijus Juodvalkis (LIET) „Landbouwkrediet“ +07 sek.

78. Bert De Waele (BEL)„Landbouwkrediet“ +33 sek.

100. Frédéric Aamorison (BEL) „Landbouwkrediet“ +01 min. 23 sek.

110. Koen Barbe (BEL)„Landbouwkrediet“ +03 min. 10 sek.

112.

DNS (5): tarp jų – Simon Gerrans („Sky Procycling), Gert Steegmans („Quick Step“)

DNF (13): tarp jų – Travis Meyer ir Jack Bobridge („Team Garmin-Cervelo)

Galutinėje įskaitoje lenktynių lyderiu išliko prancūzas Romain Feillu („Vacansoleil“), laimėjęs 2 etapą, o 3 etape finišavęs trečias.

Egidijus Juodvalkis, buvęs lenktynių lyderiu po 1 ir 2 etapų, galutinėje įskaitoje užėmė 5 vietą. Aidis Kruopis, šiose lenktynėse dirbęs Egidijui, galutinėje įskaitoje užėmė 40 vietą.

Galutinė įskaita:

1. Romain Feillu (PRAN) „Vacansoleil - DCM“ 12 val. 01 min. 00 sek.

2. Kenny De Haes (BEL) „Omega Pharma - Lotto“ +8 sek.

3. Filippo Pozzato (ITA) „Katusha Team“ +8 sek.

4. Mathieu Drujon (PRAN) „BigMat - Auber 93“ +8 sek.

5. Egidijus Juodvalkis (LIET) „Landbouwkrediet“ +10 sek.

6. Rony Martias (PRAN) „Saur - Sojasun“ +13 sek.

7. Mickael Delage (PRAN) „FDJ“ +13 sek.

8. Jean-Luc Delpech (PRAN) „Bretagne - Schuller“+14"

9. Jérémie Galland (PRAN) „Saur - Sojasun“ +14 sek.

10. Gabriel Rasch (NORV) „Team Garmin-Cervelo“ +14 sek.

...

40. Aidis Kruopis (LIET) „Landbouwkrediet“ +01 min. 00 sek.

...

112.

Susiję tekstai:

„Landbouwkrediet“ komanda išsaugojo E. Juodvalkio geltonuosius marškinėlius

E. Juodvalkis: nesu labai žinomas, bet tai normalu

Pirmąją asmeninę pergalę iškovojo E. Juodvalkis, ištikimasis A. Kruopio porininkas (foto)(video)