egidijus juodvalkis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „egidijus juodvalkis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „egidijus juodvalkis“.

Dviratininkas Egidijus Juodvalkis paskutiniajame „Baltic Chain Tour“ etape – penktas

Penktųjų tarptautinių daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ (2.2 kategorija) paskutiniame, trečiajame, etape ketvirtadienį iš lietuvių aukščiausią vietą užėmė Egidijus Juodvalkis (Lietuvos rinktinė). Pirmą kartą šiose varžybose dalyvavęs 27 metų dviratininkas finišavo penktas. Nugalėjo švedas Alexanderis Gingsjo („Tre Berg-Bianchi“). Jis 179,5 km Estijoje ir Latvijoje nuvažiavo per 4 val. 10 min. 32 sek. (vid.
2015-08-20

Dviratininkas Darijus Džervus antrajame „Baltic Chain Tour“ etape — penktas

Penktųjų tarptautinių daugiadienių dviračių lenktynių “Baltic Chain Tour” antrajame etape trečiadienį iš lietuvių aukščiausią vietą užėmė Darijus Džervus (“CCT p/b Champion System”). 25 metų dviratininkas finišavo penktas. Pergalę po finišo sprinto iškovojo ir lenktynių lyderiu tapo 25 metų ukrainietis Andrejus Kulikas (“Kolss-BDC”). Jis 192,9 km Estijoje - iš Pernu į Valgą - nuvažiavo per 4 val. 22 min. 8 sek. (vid.
2015-08-20

Taline prasidedančiose dviračių lenktynėse „Baltic Chain Tour“ – trylika lietuvių

Antradienį 12.00 val. Estijos sostinėje Taline prasideda tarptautinės dviračių lenktynės „Baltic Chain Tour“. Penktą kartą rengiamose varžybose dalyvauja trylika Lietuvos dviratininkų. Trijų etapų lenktynės (542,5 km) vyks Estijoje ir trumpam užsuks į Latviją. „Baltic Chain Tour“ lenktynėse, kurioms suteikta Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) 2.2 kategorija, startuoja dvi Lietuvos komandos – šalies rinktinė ir „Top Team-Ultrabike“ ekipa.
2015-08-18

E. Juodvalkis klasikinėse dviratininkų lenktynėse Olandijoje finišavo aštuntas

Olandijoje vykusiose klasikinėse "Ronde Van Zeeland Seaports" dviratininkų lenktynėse aštuntąją vietą užėmė "Team3M" ekipai atstovaujantis Egidijus Juodvalkis. 202,7 km distanciją Lietuvos dviratininkas įveikė kartu su lenktynių nugalėtoju olandu Theo Bosu, kuris finiše akimirka aplenkė prizininkais tapusius tautietį Ramoną Sinkeldamą ir belgą Michaelą van Staeyeną.
2014-06-08

E.Juodvalkis Olandijoje startavo daugiadienėse dviratininkų lenktynėse

Lietuvis Egidijus Juodvalkis vakar (pirmadienį) startavo daugiadienėse dviratininkų lenktynėse Olandijoje. Devintą kartą rengiamos daugiadienės lenktynės “Royal Smilde Olympia's Tour” prasidėjo prologu Hoofddorpo mieste. “Team3M” komandai atstovaujantis E.Juodvalkis 4 km prologą įveikė per 4 min ir 35 sek ir užfiksavo 68 rezultatą. Lietuvis nuo nugalėtojo olando Coeno Vermeltfoorto iš “Cyclingteam de Rijk”, kuris prologo trasą įveikė per 4 min 14 sek, atsiliko 21 sekundę.
2014-05-13

Belgijoje startavo daugiadienės lenktynės

Pirmadienį Belgijoje startavo daugiadienės lenktynės “VDK-Driedaagse De Panne-Koksijde”, kuriose prie starto linijos stojo ir trys lietuviai – Aidis Kruopis iš “Orica GreenEDGE” , Egidijus Juodvalkis iš “Team3M” ir Darijus Džervus iš “Veranclassic – Doltcini”. Pirmą 201 km etapą iš De Panne į Zottegemą laimėjo jaunoji Slovakijos dviračių sporto žvaigždė Peteris Saganas (“Cannondale”), jis trasą įveikė per 4 val. 29 min. ir 39 sek.
2014-04-01

Dviratininkas E. Šiškevičius lenktynėse Prancūzijoje iškovojo pergalę ir tapo lyderiu

Lietuvos dviratininkas Evaldas Šiškevičius („La Pomme-Marseille“) trečiadienį laimėjo Prancūzijoje vykstančių lenktynių „Tour du Limousin“ antrąjį etapą ir tapo lenktynių lyderiu. 23-ejų metų lietuvis 186 km nuvažiavo per 4 val. 17 min. 49 sek. Pagrindinėje grupėje finišavo 80 dviratininkų. Egidijus Juodvalkis („Landbouwkrediet-Euphony“) užėmė 45-ąją vietą. E. Šiškevičius bendrojoje įskaitoje antrąją poziciją užimantį prancūzą Žiuljeną Simoną (Julien Simon, „Saur-Sojasun“) lenkia 1 sek.
2012-08-15

E. Juodvalkis: ir man ateina laikas laimėti!

Po to, kai „Balsas.lt“ išspausdino interviu su Egidijumi Juodvalkiu, „Tour de Picardie“ lenktynėse kalbėjusiu į Prancūzijos dviračių sporto reporterių mikrofoną (cyclismactu.net), nusprendėme jam pateikti ir keletą klausimų lietuvių k. Prisipažinęs, kad prancūzų kalboje nėra labai stiprus, Egidijus pasidžiaugė, kad specializuotoje „Balsas.lt“ dviračių sporto rubrikoje publikuotas jo interviu (versta iš prancūzų k.) puikiai atspindėjo jo emocijas, kurias jis išsakė ne gimtąja kalba.

„Tour de Picardie“ lenktynes E. Juodvalkis užbaigė lyderių penkete

Sekmadienį Prancūzijoje baigėsi trijų dienų lenktynės „Tour de Picardie“ (2.2.). Belgijos ProKontinentinės komandos „Landbouwkrediet“ garbę gynęs Egidijus Juodvalkis, pirmąją lenktynių dieną iškovojęs pirmąją asmeninę pergalę šiais metais, nestokojo emocijų ir 2 etape, išsaugojęs lyderio marškinėlius, o lenktynes baigė lyderių penkete.

„Landbouwkrediet“ komanda išsaugojo E. Juodvalkio geltonuosius marškinėlius

Lietuvos dviratininkui Egidijui Juodvalkiui, vakar pergalingai startavusiam trijų dienų lenktynėse „Tour de Picardie“ ir sulaukusiam prancūzų žiniasklaidos susidomėjimo, po 2 etapo (šį šeštadienį) dėmesys nesumažėjo. Egidijus Juodvalkis, pats finišavęs 15-tas, o Aidis Kruopis – 30-tas, išsaugojo „Tour de Picardie“ lenktynių lyderio marškinėlius, su kuriais, kaip po 1 etapo pergalės prisipažino cyclismactu.