„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygoje minimaliu rezultatu 0:1 nusileido „Brighton“ futbolininkams.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Mohamedas Salah jau 3-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Stevenas Alzate‘as 56-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Brighton“ ekipą į priekį 1:0.

M.Salah 71-ąją minutę atliko dar vieną smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Pascalis Grossas 75-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Caoimhinas Kelleheris meistriškai atrėmė kamuolį.

Dabar „Liverpool“ nuo pirmaujančio „Man City“ atsilieka jau 7 taškais, o „miestiečiai“ dar yra sužaidę rungtynėmis mažiau.