„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo Londono „West Ham Utd“ futbolininkus.

Georginio Wijnaldumas 8-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Andrew Robertsonas 14-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau varžovai sėkmingai eliminavo pavojų prie savų vartų. Xherdano Shaqiri 27-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir „Liverpool“ ataka nutrūko.

Mohamedas Salah 57-ąją minutę nuostabiu smūgiu išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį 1:0. Netrukus egiptietis dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

G.Wijnaldumas 84-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Craigas Dawsonas susitikimo pabaigoje pridėjo įvartį ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:3.