Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse čempiono titulą ginantis „Liverpool“ išvykoje 3:1 (1:0) įveikė Londono „Tottenham Hotspur“ ekipą.

Tai buvo pirmoji Jurgeno Kloppo auklėtinių pergalių nuo sausio 8 dienos. Kartu „Liverpool“ nutraukė ir katastrofišką „sausrą“ „Premier“ lygoje – čia įvarčio nebuvo pelnę net 482 minutes iš eilės.

Pirmasis įvartis krito jau per pridėtą pirmo kėlinio laiką, kai pasižymėjo Roberto Firmino.

Netrukus po pertraukos „Liverpool“ persvarą padvigubino Trentas Alexanderis-Arnoldas (47 min.).

Įvarčių lietus nesibaigė – dar po dviejų minučių jau pasižymėjo ir rezultatą švelnino „Tottenham“, kai tikslus buvo Pierre’as-Emile Hojbjergas.

57 min. Mohamedas Salah dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, bet po VAR peržiūros įvartis buvo neįskaitytas.

Tašką 65 min. padėjo Sadio Mane – 3:1 „Liverpool“ naudai.