Šeštadienį Tokijo olimpiadoje tęsėsi lengvosios atletikos varžybos. Stadione toliau buvo dalinami medalių komplektai.

Vyrų 1500 m bėgime istorinę pergalę šventė 20-metis norvegas Jakobas Ingebrigtsenas. Jis finalą laimėjo su nauju olimpiniu rekordu – 3 min. 28.32 sek. Už norvego liko dabartinis pasaulio čempionas Timothy Cheruiyotas iš Kenijos (3:29.01) ir britas Joshas Kerras (3:29.05).

Tai buvo paskutinė individuali lengvosios atletikos rungtis stadione. Tai reiškia, kad JAV vyrai olimpinėse lengvosios atletikos varžybose stadione nelaimėjo nė vieno aukso individualiose rungtyse.

Pastarąjį kartą tai buvo užfiksuota 1980 m. Maskvoje (Rusija), kai amerikiečiai boikotavo žaidynes. Visose kitose vasaros olimpiadose, pradedant 1896 m. Atėnų (Graikija) žaidynėmis, amerikiečiai vyrai laimėdavo bent vieną medalį individualioje rungtyje lengvosios atletikos stadione.

Amerikiečių nuotaiką vėliau kiek pataisė du estafetės bėgimai. Moterų estafetėje 4x400 m dominavo Sydney McLaughlin, Allyson Felix, Dalilah Muhammad ir Athing Mu (3:16.85).

Jos didele persvara aplenkė šalies rekordą pagerinusias lenkes (3:20.53) ir jamaikietes (3:21.24). A.Felix tai buvo net 11-as olimpinis medalis (7 aukso, 3 sidabro, 1 bronzos). Tarp moterų ji yra tituluočiausia visų laikų lengvaatletė, o tarp vyrų ją lenkia tik suomis Paavo Nurmi (9 aukso, 3 sidabro).

JAV laimėjo ir vyrų 4x400 m estafetę. Joje Michaelas Cherry, Michaelas Normanas, Bryce‘as Deadmonas ir Rai Benjaminas finišavo per 2 min. 55.70 sek. Antri buvo olandai (2:57.18), treti – Afrikos rekordą pagerinę Botsvanos bėgikai (2:57.27). Tai buvo pirmasis Botsvanos medalis Tokijo olimpiadoje.