Pirmąją pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse pasiekė Minesotos „Timberwolves“ klubas (1/3), namuose palaužęs čempionę Dalaso „Mavericks“ (1/4) ekipą - 99:82 (25:25, 25:16, 24:28, 25:13).

„Timberwolves“ naujokas Ricky Rubio per 26 minutes pelnė 14 taškų (2/5 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 4 kartus.

R.Rubio po pirmų dviejų kėlinių savo sąskaitoje turėjo tik 2 taškus ir 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau antroje mačo dalyje atsiskleidė visu gražumu. Ispanas pridėjo 12 taškų, 5 rezultatyvius perdavimus ir sumaniu žaidimu bei efektingais perdavimais svariai prisidėjo prie „Timberwolves“ pergalės.

Nesustabdomai rungtyniavo Kevinas Love'as, surinkęs 25 taškus (5/6 trit.) ir 17 atkovotų kamuolių. Anthony Tolliveris bei Luke'as Ridnouras pridėjo atitinkamai 13 bei 11 taškų.

Pralaimėjusiems Dirkas Nowitzki surinko 21, Delonte Westas - 13, Jasonas Terry - 10 taškų.