18
Rafaelio Nadalio ir Kei Nishikori dvikovos akimirka (nuotr. SCANPIX)

Rafaelis Nadalis nuo pat pradžių iki pat pačios pabaigos neleido suabejoti savo galiomis Monte Karle vykusiame „Masters“ turnyre.

18

Pirmą vietą pasaulio reitinge užimantis ispanas finale užtikrintai 6:3, 6:2 nugalėjo Kei Nishikorį ir rekordinį, jau vienuoliktą kartą tapo šio turnyro nugalėtoju.

R.Nadalis per visą karjerą grunto aikštėse iškovojo net 396-ias pergales ir patyrė tik 35-is nesėkmes (92 proc.).

Po šio turnyro jis išsaugos pirmos pasaulio raketės titulą. Rafa iškovojo 76-ą čempiono titulą karjeroje, 54-is iš jų ant grunto.

Šį sezoną jis iškovojo vienuolika pergalių iš 12-os žaistų mačų. 31-erių metų ispanas tik neseniai pasveiko po traumos ir pradėjo dalyvauti turnyruose.

Ispanas tęsia ir dar vieną įspūdingą seriją – Rafa ant grunto laimėjo jau 36-is setus iš eilės. K.Nishikoris ketvirtą kartą karjeroje žaidė „Masters“ serijos turnyro finale ir patyrė ketvirtą pralaimėjimą.

Japonijos tenisininkas už patekimą į finalą gavo 600 reitingo taškų ir beveik 500-ų tūkstančių eurų premiją.

Monte Karlo turnyro čempionui atiteko beveik vienas milijonas eurų ir 1000 reitingo taškų.

Rafa „Masters“ serijos turnyro nugalėtoju tapo 31-ą kartą karjeroje. R.Nadalis iš Monte Karlo vyks į Barseloną, kur dalyvaus ATP 500 serijos turnyre.