Pirmąja Eurolygos finalo ketverto dalyve tapo Madrido „Real“ komanda. Ispanijos klubas svečiuose 87:76 (25:22, 26:19, 22:20, 14:15) dar kartą įrodė pranašumą prieš Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus ir ketvirtfinalio seriją laimėjo sausu rezultatu 3:0.

Madrido ekipa į finalo ketvertą grįžta po trejų metų pertraukos. Paskutinį kartą jame žaidė 2019 metais, kai finišavo trečioje vietoje.

Svečiai situaciją kontroliuoti ėmė dar susitikimo pradžioje, kai spurtavo 9-0 ir ėmė tolti nuo oponentų (22:14).

Antrajame ketvirtyje po dar vienos 9-0 atkarpos skirtumas tarp komandų pirmą kartą rungtynėse tapo dviženklis (48:34).

Aikštės šeimininkai nenuleido rankų ir po didžiosios pertraukos ženkliai aptirpdė deficitą (54:50). Vis dėlto, ketvirtajame kėlinyje svečiai vėl susigrąžino dviženklę persvarą ir neleido oponentams pagalvoti apie serijos rezultato sušvelninimą (81:66).

Susitikimą karališkasis klubas laimėjo rezultatu 87:76.

Nors aikštės šeimininkai pataikė net 94 proc. baudų metimų (15/16) ir suklydo tik 8 kartus, tačiau koją kišo prastai mesti tritaškiai. Tikslą pasiekė tik 22 proc. metimų (5/23).

„Real“: Sergio Llullas 18 (6/9 dvit., 1/4 trit., 3/4 baud., 6 rez. perd.), Guerschonas Yabusele 16 (8 atk. kam.), Vincentas Poirieras 14, Nigelas Williamsas-Gossas ir Walteris Tavaresas po 9, Adamas Hanga 8 (10 atk. kam.).

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 22 (6/11 dvit., 2/10 trit., 4/5 baud.), Jamesas Nunnally 17, Ante Žižičius 10, Jalenas Reynoldsas 9, Derrickas Williamsas 8, Angelo Caloiaro 4.