Rungtynių pabaigoje atitrūkęs Stambulo „Anadolu Efes“ klubas persvėrė Eurolygos ketvirtfinalio serijos rezultatą. Turnyro čempionas namuose 77:65 (25:17, 17:18, 17:21, 18:9) pranoko Milano „AX Armani“ krepšininkus.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 2-1 turkų naudai.

Kur kas sėkmingiau susitikimą pradėjo aikštės šeimininkai, kurie pirmajame kėlinyje surengė spurtą net 14-0 ir susikrovė dviženklį pranašumą (21:11).

Antrajame kėlinyje jis dar kiek padidėjo – iki 14 taškų (42:28). Vis dėlto, antroje rungtynių dalyje italai ėmė sparčiai vytis oponentus ir prieš ketvirtą kėlinį sumažino deficitą vos iki taško (57:56).

Lemiamo ketvirčio metu vyko atkakli kova, tačiau viskas pasikeitė po sėkmingos Stambulo krepšininkų atkarpos. Pastarieji pelnė 11 taškų be atsako ir šovė į priekį (72:63).

Svečiai dar mėgino vytis, tačiau tašką padėjo penkis taškus iš eilės surinkęs Shane‘as Larkinas – 77:65.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos balandžio 28 dieną taip pat Stambule.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 20 (7/8 dvit., 2/8 trit., 5 rez. perd.), Tiboras Pleissas 17, Shane‘as Larkinas 16 (5 rez. perd.), Adrienas Moermanas 8, Elijah Bryantas ir Bryantas Dunstonas po 4.

„AX Armani“: Devonas Hallas 16 (2/3 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud., 5 rez. perd.), Jerianas Grantas 11 (3/3 trit.), Sergio Rodriguezas (1/7 trit.) ir Shavonas Shieldsas po 9, Benas Bentilas 8.