Luka Dončičius išlieka mįsle savo varžovams NBA, o jo į priekį vedamas Dalaso „Mavericks“ (11-5) klubas pratęsė pergalių seriją, Teksaso valstijos derbyje nukaudamas namuose žaidusią Hjustono „Rockets“ (11-6) ekipą.

„Mavericks“ iškovojo penktąją pergalę iš eilės, išvykoje užtikrintai nugalėdami „Rockets“ rezultatu 137:123 (45:29, 33:31, 27:35, 32:28).

Atrodo, kad L. Dončičiui NBA arenose darosi nuobodoka. Slovėnas, kaip jau įprasta, surengė dar vieną puikų pasirodymą, per 34 minutes pelnęs 41 tašką (10/15 dvit., 5/14 trit., 6/8 baudos), atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojęs 6 ir perėmęs 2 kamuolius ir blokavęs vieną metimą. Tiesa, Dalaso ekipos lyderis šįkart ir suklydo 6 kartus.

Kaimyninės Latvijos žvaigždė Kristaps Porzingis per kiek daugiau nei 33 minutes taip pat buvo naudingas ir rinko dvigubą dublį: 23 taškai, 13 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai ir vienas blokas.

Hjustono komandos gretose ir vėl pirmuoju smuiku griežė aplink trigubą dublį sukiojęsis Jamesas Hardenas, kurio sąskaitoje 32 taškai, 9 atkovoti kamuoliai bei 11 rezultatyvių perdavimų.

„Rockets“: J. Hardenas 32, R. Westbrookas 27, C. Capela 21 (22 atk. kam.), P.J. Tuckeris ir D. House‘as po 16.

„Mavericks“: L. Dončičius 41, T. Hardaway 31, K. Porzingis 23, D. Finney-Smithas 12, M. Kleberis 11.