Antradienį tęsėsi UEFA Tautų lygos kovos, o turnyre buvo žaidžiamos aštuonios rungtynės.

Didžiausią netikėtumą pateikė Ispanijos rinktinė, kuri net 6:0  sutriuškino Vokietiją. Nugalėtojų gretose tris įvarčius pelnė puolėjas Ferranas Torresas. Ispanai apskritai jau po pirmojo kėlinio pirmavo 3:0.

Po įvartį pelnė Alvaro Morata ir Rodri. O mačo pabaigoje vokiečių sutriuškinimą užbaigė Mikelis Oyarzabalas.

Tai buvo skaudžiausia Vokietijos rinktinės nesėkmė nuo pat 1931-ųjų metų.

Na, o Ispanija grupėje užėmė pirmą vietą ir pateko į kitą etapą.

A divizione tik kitoje grupėje pergalę šventė ir Prancūzija, kuri 4:2 pranoko švedus. Prancūzai pirmieji prasileido įvartį, bet vėliau atsakė trimis trimis tiksliais smūgiais.

Įvarčiais pasižymėjo dusyk tiksliai smūgiavęs Oliver Giroud ir Benjaminas Pavardas. Rungtynių pabaigoje abi rinktinės dar apsikeitė po įvartį.

Antri grupėje liko portugalai, dėka Rubeno Diaso įvarčio rungtynių pabaigoje išvykoje 3:2 palaužę Kroatiją.

Tautų lygos C divizione Liuksemburgas 0:0 sužaidė su Azerbaidžianu, o Juodkalnija 4:0 įveikė Kiprą. Iš šios grupės bilietą toliau iškovojo pirmoje vietoje atsidūrė juodkalniečiai.

D divizione mūsų kaimynai latviai net 5:0 išvykoje sutriuškino Andorą ir grupėje liko treti.

Latvija pirmavo po 6 minutę pelnyto įvarčio, o vėliau pratrūko antrojo kėlinio viduryje, kai per 13 minučių pelnė dar tris įvarčius. 90-ąją minutę pasižymėjo ir nuo 11 m. atžymos.

Malta 1:1 sužaidė su Farerų Salomis. Grupėje pirma liko ir bilietą į kitą etapą iškovojo Farerų salų komanda.

Kitoje grupėje Gibraltaras 1:1 sužaidė su Lichtenšteinu, bet to jiems pakako užimti pirmą vietą.