Ketvirtadienio vakarą įvairiuose Europos stadionuose prasidėjo UEFA Tautų lygos turnyras. A divizione Ispanijos rinktinė sužaidė lygiosiomis su Vokietijos futbolininkais, B divizione Rusija nesunkiai susitvarkė su Serbijos vienuolike.

Štutgarte vykusi A diviziono grandų dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 po to, kai Ispanijos rinktinės debiutantas J. Gaya pelnė įvartį 96 minutę. Vokiečiai pirmavo nuo 51 minutės, kai kamuolį į vartus pasiuntė vienas geriausių Europos puolėjų T. Werneris.

B divizione Rusijos rinktinė Maskvoje be didesnių sunkumų iškovojo pergalę 3:1 prieš serbus. Du įvarčius (48 ir 81 min.) pelnė puolėjas A. Dzyuba, vieną tikslų smūgį 69 minutę pridėjo V. Karasevas. Serbijos rinktinėje 78 minutę pasižymėjo puolėjas A. Mirotičius.