Praėjusiame UEFA Tautų lygos sezone kukliai pasirodžiusi Latvijos rinktinė ne ką geriau pradėjo ir šį sezoną. Žemiausiame – D – lygmenyje žaidžiantys latviai ketvirtadienį tenkinosi lygiosiomis – 0:0 – su Andora.

Latvijos rinktinė turėjo gerą galimybę išsiveržti į priekį. 56-ą minutę į Andoros rinktinės vartus buvo skirtas 11 m baudinys, tačiau Janis Ikaunieks nesugebėjo pergudrauti vartininko Josepo Gomeso.

Kur kas aktyviau žaidusiems latviams niekaip nesisekė pralaužti varžovų gynybos, o Vladislavo Gutkovskio nervai galiausiai neatlaikė. Pargriautas latvis 71-ą minutę vožė Moisesui San Nicolasui į galvą ir prieš save išvydo tiesioginę raudoną kortelę.

Per likusį laiką rinktinės dar bandė gyvinti žaidimą keitimais, bet rezultatas nepakito. Latviai į varžovų vartus smūgiavo 18 kartų (Andora – 6), o į vartų plotą pataikė 4 sykius (Andora – 0).

Pirmoje grupėje be šių rinktinių dar žaidžia Farerų salos ir Malta. Tik grupės nugalėtojai kils į aukštesnį lygmenį, kur žaidžia ir Lietuvos rinktinė.