eufa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eufa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eufa“.

Įvarčių kupinose rungtynėse Lietuvos futbolininkės nusileido Kipro rinktinei

Lietuvos merginų iki 19 metų rinktinė antradienį užbaigė savo pasirodymą Šveicarijoje vykusiame UEFA Europos merginų futbolo čempionato atrankos turnyre, kuriame dalyvauja viešnių teisėmis. Prieš tai dvi nesėkmes patyrusios Karolio Jasaičio auklėtinės paskutinėje dvikovoje susitiko su taškų taip pat dar neturėjusia Kipro komanda. Dvikova baigėsi rezultatu 3:2 (2:2) Kipro rinktinės naudai – toks rezultatas nulėmė, kad lietuvaitės šiame mini turnyre užėmė ketvirtą vietą.
2023-10-31

Tautų lyga: ispanai išplėšė lygiąsias prieš Vokietiją, rusai įveikė Serbiją

Ketvirtadienio vakarą įvairiuose Europos stadionuose prasidėjo UEFA Tautų lygos turnyras. A divizione Ispanijos rinktinė sužaidė lygiosiomis su Vokietijos futbolininkais, B divizione Rusija nesunkiai susitvarkė su Serbijos vienuolike. Štutgarte vykusi A diviziono grandų dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 po to, kai Ispanijos rinktinės debiutantas J. Gaya pelnė įvartį 96 minutę. Vokiečiai pirmavo nuo 51 minutės, kai kamuolį į vartus pasiuntė vienas geriausių Europos puolėjų T. Werneris.
2020-09-03

Eros Ramazzotti – už „Juventus“, Eva Longoria – už „Barcelona“. Už ką serga kitos šou žvaigždės?

Šeštadienį dėl UEFA Čempionų lygos nugalėtojų taurės Berlyno Olimpiniame stadione susikausiančios „Barcelona“ ir Turino „Juventus“ komandos turi savo gerbėjų minias. Šios ekipos turi karštų sirgalių ir tarp aktorių, modelių, politikų, sportininkų.
2015-06-05

Ar Čempionų lygos finale Turino „Juventus“ pateiks siurprizą ir nugalės „Barcelona“?

Šį šeštadienį, birželio 6 d., Berlyne bus žaidžiamos svarbiausios Europos futbolo sezono rungtynės – UEFA Čempionų lygos finalas. Turino „Juventus“ ir „Barcelona“ kovą dėl stipriausio Europos klubo titulo tiesiogiai rodys „Viasat Sport Baltic“, TV6 ir interneto portalas tv3.lt. Tiek „Juventus“, tiek „Barcelona“ namie susišlavė visus įmanomus titulus – laimėjo ir nacionalines pirmenybes, ir iškovojo šalies taurę.
2015-06-02

PSG ir „Real“ – viena koja Čempionų lygos pusfinalyje

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje sužaistos dar dvejos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose pergales šventė šeimininkai. Paryžiuje susitiko vietos "Saint-Germain" prieš Londono "Chelsea". Atkaklioje kovoje nugalėtojais tapo Laurento Blanco auklėtiniai, kurie svečius kiek netikėtai įveikė rezultatu 3-1. Šeimininkai savo žiūrovus iš sėdimų vietų privertė pakilti jau 4-ąją minutę, kuomet rungtynių pradžioje PSG į priekį išvedė Ezequielis Lavezzi.