0

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje sužaistos dar dvejos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose pergales šventė šeimininkai.

Paryžiuje susitiko vietos "Saint-Germain" prieš Londono "Chelsea". Atkaklioje kovoje nugalėtojais tapo Laurento Blanco auklėtiniai, kurie svečius kiek netikėtai įveikė rezultatu 3-1.

Šeimininkai savo žiūrovus iš sėdimų vietų privertė pakilti jau 4-ąją minutę, kuomet rungtynių pradžioje PSG į priekį išvedė Ezequielis Lavezzi.

Tačiau varžovams iš Londono pavyko atsitiesi ir 27-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Oscarui pavyko įtikinti teisėją skirti 11 metrų baudinį, o jį sėkmingai realizavo Edenas Hazardas.

Antrajame kėlinyje kova prasidėjo iš naujo. 61-ąją minutę apmaudžiai į savus vartus įsimušė atraminio saugo pozicijoje žaidęs Davidas Luizas, o lemiamą tašką šiame susitikime padėjo per pridėtą laiką pasižymėjęs Javieras Pastore.

Kitose rungtynėse Madrido "Real" saldžiai atkeršijo už praėjusį sezoną Dortmundo "Borussia" klubui, kurį "Santiago Bernabeu" stadione sutriuškino rezultatu 3-0.

Madride taip pat krito greitas įvartis. Jau 3-ąją minutę Garethas Bale'as po tikslaus Danielio Carvajalio perdavimo nuginklavo varžovų vartininką.

Po įvarčio "baltieji" neatsipalaidavo ir pirmojo kėlinio viduryje rezultatą padvigubino saugas Isco.

57-ąją minutę buvo pelnytas paskutinis įvartis, kurį pelnė Lionelio Messi rekordą pakartojąs Cristiano Ronaldo. Portugalo sąskaitoje - jau 14 tikslių smūgiu šiame Čempionų lygos sezone.

Atsakomieji mačai tarp šių keturių komandų įvyks antradienį, o pralaimėję klubai turės galimybę atsigriebti namuose.

Rezultatas

Paryžiaus „Saint-Germain“ – Londono „Chelsea“ 3:1

4' [1-0] Ezequiel Lavezzi (geltonoji kortelė)

12' Ramiresas

20' Alexas  (geltonoji kortelė)

27' [1 - 1 ] Edenas Hazardas

32' Willianas (geltonoji kortelė)

61' [2-1] Davidas Luizas

82' Thiago Motta (geltonoji kortelė)

86' Edinsonas Cavani, Davidas Luizas (geltonoji kortelė)

90' [3 - 1] Javieras Pastore

Startinė sudėtis:

PSG: Salvatore Sirigu, Thiago Silva, Alexas, Maxwellas, Christophe'as Jallet,as Thiago Motta, Blaise Matuidi, Marco Verratti, Edisonas Cavani, Zlatanas Ibrahimovičius, Ezequielis Lavezzi.

„Chelsea“: Petras Čech,as Branislavas Ivanovičius, Davidas Luizas, Gary Cahillas, Johnas Terry, Cesaras Azpilicueta, Ramiresas, Oscaras, Edenas Hazardas, Willianas, Andre Schuerrle.

Madrido „Real“ – Dortmundo „Borussia“ 3:0

3' [1-0] Garethas Bale

18' Marco Reusas (geltonoji kortelė)

27' [2-0] Isco

30' Sebastianas Kehlas (geltonoji kortelė)

57' [3-0] Cristiano Ronaldo

87' Kevinas Grosskreutzas (geltonoji kortelė)