Vilniuje vykusio antrojo tarptautinio golbolo (aklųjų riedulio) turnyro sporto klubo „Šaltinis“ taurei laimėti finale sekmadienį pirmoji „Šaltinio“ komanda 7:2 (2:1) nugalėjo Malmės „Fifh“ (Švedija) ekipą.

Antroji „Šaltinio“ komanda turnyre užėmė trečiąją vietą. Ji „mažajame“ finale 11:7 (8:1) įveikė Alžyro rinktinę. Geriausiu turnyro gynėju pripažintas ilgametis „Šaltinio“ ir Lietuvos rinktinės narys Saulius Leonavičius.

Turnyre dalyvavo dalyvaus dešimt komandų iš devynių šalių - Alžyro, Čekijos, Danijos, Lenkijos, Olandijos, Ukrainos rinktinės, „Napaja“ klubas iš Suomijos, „Fifh“ komanda iš Švedijos bei dvi „Šaltinio“ komandos.

Pirmajame etape komandos kovojo dviejose grupėse ir 1-2 vietas užėmusios ekipos pateko į pusfinalius. „Šaltinis-I“ pusfinalyje 10:4 (7:1) nugalėjo Alžyro rinktinę, o „Šaltinis-II“ 3:6 (2:3) pralaimėjo „Fifh“ klubui.

Turnyras Vilniuje buvo vienas iš Lietuvos rinktinės, kurią sudaro „Šaltinio“ klubo žaidėjai", pasirengimo spalio mėnesį Danijoje vyksiančiam Europos čempionatui etapų. Lietuviai yra dukart pasaulio ir dukart Europos čempionai.