Baltijos jūroje ties Šventosios poilsio namais "Auksinės kopos" vykusių VII tarptautinių Lietuvos burlenčių slalomo varžybos "Varos Group" burlenčių taurė 2003" nugalėtoju tapo kaunietis Gediminas Gresevičius.

Antrąją vietą užėmė latvis Uldis Asaras, o trečiąją - dar vienas burlentininkas iš Kauno Mantas Gresevičius.

Taurės savininkas buvo nustatytas pagal "Formula Windsurfing Class" ir slalomo rungties rezultatus, o varžybose dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Rusijos.

Pirmąją varžybų dieną pūtė silpnas Vakarų vėjas, todėl pavyko surengti tik du "Raceboard class" ir laisvojo slalomo plaukimus.

Sekmadienį apie vidurdienį vėjas pasisuko iš Šiaurės ir tolygiai stiprėjo, todėl įvyko visi planuoti plaukimai.

Slalomo rungtį laimėjo daugkartinis šios rungties nugalėtojas ir ankstesnių metų taurės savininkas klaipėdietis Viktoras Šeputa.

"Raceboard Class" nugalėtoju tapo kaunietis Juozas Bernotas, pasaulio jaunių čempionate užimantis vietas pirmajame šešetuke.