46
Kobe Bryanto pagerbimas (nuotr. SCANPIX)

Istorinis momentas NBA lygoje. Pirmąkart į arenos palubes iškelti dveji vieno krepšininko marškinėliai. Nuo šiol Los Andželo „Lakers“ namuose, „Staples Center“, puikuosis 8 ir 24 pažymėti Kobe Bryanto marškinėliai.

46

K. Bryanto pagerbimo ceremonija įvyko per „Lakers“ – „Golden State Warriors“ rungtynių pertrauką.

Visa „Staples Center“ arena skandavo K. Bryanto vardą.

„Ačiū! Noriu padėkoti už šiandieną. Manęs čia nebūtų, jei ne tie, kurie mane įkvėpė ir stūmė į priekį. Nebūčiau čia be „Lakers“ organizacijos ir sirgalių. Noriu padėkoti ir savo šeimai. Turbūt matote, kad sunkiai dirbant, svajonės pildosi. Mamba išeina“, – „Staples Center“ kalbėjo K. Bryantas.

K. Bryantas visus 20 karjeros sezonų praleido „Lakers“. Krepšininkas pelnė 33 643 taškus. Tai – trečias rezultatas NBA istorijoje.

„Lakers“ šventines rungtynes po pratęsimo pralaimėjo, 114:116 nusileidusi NBA čempionei „Golden State Warriors“.