REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
83
Remigijaus Morkevičiaus nužudymo tyrimas (nuotr. tv3.lt)

Prabėgo jau daugiau kaip du su puse mėnesio po to, kai praėjusių metų gruodžio 21-ąją prie savo namų žudiko kulkomis buvo suvarpytas kovotojas Remigijus Morkevičius.

83

Prabėgo jau daugiau kaip du su puse mėnesio po to, kai praėjusių metų gruodžio 21-ąją prie savo namų žudiko kulkomis buvo suvarpytas kovotojas Remigijus Morkevičius.

REKLAMA

Visuomenėje kilo didelis ažiotažas, žudiko paieškoms pasitelktos Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) pajėgos, bet net ir prabėgus tiek laiko nuo ciniškos žmogžudystės – šviesos tunelio gale ikiteisminį tyrimą atliekantiems pareigūnams išvysti niekaip nepavyksta.

Informacija apie pareigūnų atliekama tyrimą dėl nužudymo netrukus po nusikaltimo tapo visuomenei praktiškai nebeprieinama. Pareigūnų argumentas vienas ir jau daug kartų girdėtas – nenorima pakenkti tyrimui.

Tylos siena

LKPB viršininkas Rolandas Kiškis naujienų portalui tv3.lt užtikrino, kad tyrimo grupė dirba lygiai taip pat intensyviai.

REKLAMA
REKLAMA

„Tačiau šiuo metu, kažką konkrečiau pasakyti, jog turėtume įtariamųjų ar kažkokių apčiuopiamų siūlo galų – negalime. Tikrai nesinori teikti jokių komentarų, kad nepakenktume tyrimui. Šiuo metu kryptingai dirbama su tam tikromis nusikaltimo versijomis“, - pabrėžė R. Kiškis.

REKLAMA

Kiek šiuo metu yra tų versijų? „Pasakysiu taip, yra kelios pagrindinės versijos. Jos išsigrynino per šį laiką, bet jų tikrai neįvardysiu“, - į papildomą klausimą atsakė LKPB viršininkas.

Nei taip, nei ne

Apie tai, kad su R. Morkevičiumi galėjo susidoroti Kauno nusikalstamo pasaulio atstovai yra užsiminęs Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime bausmę iki gyvos galvos atliekantis Henrikas Daktaras.

Bent iš spaudoje skaitytų straipsnių ir šiek tiek susipažinęs su nužudymo aplinkybėmis, Henytė teigė, jog dėl savo būdo niekada nenusileisdavęs R. Morkevičius galėjo kažkam neįtikti. Šie esą galėjo nusamdyti žudiką iš užsienio, kuris įvykdęs „užduotį“ iškart paliko šalį.

REKLAMA
REKLAMA

Tad, ar yra kokios nors informacijos apie užsienio piliečių dalyvavimą šioje nusikalstamoje veikoje, paklausėme R. Kiškio: „Pasakysiu standartiškai – nei patvirtinsiu, nei paneigsiu šį teiginį.“

- Bet ir tai yra atsakymas?

- Taip. Žinau. Yra daug informacijos ir nesinori klaidų pridaryti. Nes kai padarai klaidą, tai po to sėdi ir nagus grauži.

- O ar visuomenė dar padeda, suteikdama kokios nors informacijos?

- Nuolat gauname daug informacijos. Galvoju, kad kai kada net per daug. Tie pranešimai – tiek pačių piliečių, tiek pareigūnų pakreipia situaciją šiek tiek į kitą pusę. Švelniai pasakius.

- Tai ar manote, kad informacijos viešinimas kenkia tyrimui?

- Vienais atvejais padeda, kitais atvejais gali pakenkti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų