Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Fynikso „Suns“ klubas visiškai priartėjo prie didžiojo finalo.

Ketvirtame Vakarų konferencijos atkrintamųjų varžybų finalo serijoje susitikime Fynikso komanda svečiuose 84:80 nugalėjo Los Andželo „Clippers“ krepšininkus. Serijoje iki keturių pergalių „Suns“ ekipa priekyje rezultatu 3:1.

Paskutinę susitikimo minutę Terance'as Mannas pataikė dvitaškį, o Paulas George'as realizavo abu baudos metimus, tad deficitas buvo sumažintas iki minimalaus – 78:79.

Tiesa, Chrisas Paulas taip pat pridėjo 2 taškus. Netrukus P.George'as prametė baudos metimus, savo ruožtu, kamuolį puolime atkovojęs DeMarcusas Cousinsas įmetė kartą, tuo pačiu atsakė ir Ch.Paulas.

Galiausiai „Suns“ ekipos įžaidėjui po varžovų neatkovoto kamuolio puolime pavyko užtikrinti komandai pergalę.

Įspūdingai dvikovoje pasirodė centras Deandre Aytonas, kuriam per 41 minutę pavyko pelnyti 19 taškų bei atkovoti net 22 kamuolius.

Penktasis serijos mačas jau bus žaidžiamas Fynikse.

„Clippers“: Paulas George'as 23, Reggie Jacksonas 20, Ivica Zubacas 13, Terance'as Mannas 12.

„Suns“: Devinas Bookeris 25, Deandre Aytonas 19, Chrisas Paulas 18.