Po blankaus pirmojo kėlinio antrajame Marijampolės „Sūduva“ neleido suabejoti savo pranašumu ir ir užtikrintai nugalėjo Alytaus „Sūduvą“ „SMScredit.lt A lygos“ XXII ture. Po nesunkios pergalės rezultatu 4:0 (0:0) Suvalkijos klubas turnyro lentelėje pakilo į ketvirtąją vietą, aplenkdamas Pakruojo „Kruoją“.

Jau 2-ąją dvikovos minutę „Sūduva“ susikūrė puikią progą įvarčiui, kai puikiu perdavimu vienas prieš vartininką buvo išvestas Karolis Chvedukas, tačiau marijampolietis per toli atleido kamuolį ir vartus palikęs Vitalijus Artjomenko sugebėjo smūgį atremti. Dar po šešių minučių saugui rungtynės baigėsi. Po ilgos pertraukos grįžęs į aikštę futbolininkas patyrė dar vieną traumą, dvikovos tęsti nebegalėjo, todėl aikštės šeimininkų treneriui teko atlikti priverstinį keitimą.

Užgulusi varžovų vartus „Sūduva“ vieną po kito kėlė kampinius, tačiau vartams grėsmės nekėlė . N.Valskio ir T.Radzinevičiaus tolimi smūgiai sėkmės taip pat neatnešė. Lygiai tokie pat nesėkmingi buvo „Sūduvos“ bandymai kontratakuoti. Titas Vitukynas tik 27-ąją minutę atliko pirmąjį alytiškių smūgį į vartų pusę. Iki kėlinio pabaigos likus 10 minučių, alytiškiai surengė dvi gražias atakas, tačiau jas pabandęs užbaigti Darius Cibulskas smūgiavo labai netaikliai.

Nesugebėjusiai išnaudoti persvaros „Sūduvai“ 42-ąją minutę į pagalbą atėjo svečiai, padovanoję Marijampolės komandai kuriozinį įvartį. Vaidotas Rutkauskas nesusikalbėjo Vitalijumi Artjomenko. Gynėjas kurį laiką nesuprato, kad vartininkas negali imti kamuolio į rankas ir, stipriu smūgiu bandydamas išmušti jį po neramumų vartininko aikštelėje, pataikė į Tomą Radzinevičių. Nuo šio atšokęs kamuolys įriedėjo į tuščius vartus.

Antras kėlinys prasidėjo pagal pirmojo scenarijų, tik pačia pirmą progą „Sūduva“ išnaudojo. Valentinas Baranovskis perdavimu iš aikštės gilumos laisvą prieš vartus išvedė T.Radzinevičių, kuris šaltakraujiškai iš 16 metrų pasiuntė kamuolį į tinklą.

Po antrojo įvarčio vartų apgultis nesibaigė. T.Radzinevičius privalėjo į savo ir į komandos sąskaitą įrašyti trečiąjį įvartį, tačiau po kampinio dukart smūgiavo tiesiai į vartininką iš kelių metrų atstumo.

Tai, ko nesugebėjo padaryti „Sūduvos“ puolimo žvaigždė, 55-ąją minutę puikiai atliko Maximiliano Ugge. Legionierius po Petaro Basičiaus pakelto kampinio puikiu smūgiu galva nubaudė vartus palikusį V.Artjomenko.

66-ąją minutę į „Dainavos“ vartus krito ketvirtasis įvartis. Povilas Kiselevskis žaibiškai įžaidė baudos smūgį aikštės viduryje, išbėgo vienas prieš alytiškių vartininką po puikiai sužaisto derinuko su komandos draugu ir savo progos nepraleido.

Susikrovę solidžią persvarą, Marijampolės futbolininkai atsitraukė, leisdami „Dainavai“ kur kas laisviau rengti atakas prie savo vartų, tačiau svečiams sukurti pavojingų momentų ir patikrinti Pavelo Davidovo meistriškumą nepavyko.

Po dar vienos svečių gynėjų klaidos 85-ąją minutę Audrius Brokas atliko puikų perdavimą iš kairiojo krašto visiškai laisvam Armandui Breivei, bet po keitimo aikštėje pasirodęs futbolininkas nepataikė į kamuolį, neišnaudodamas idealios progos įvarčiui įmušti.

Marijampolės „Sūduva“ – Alytaus „Dainava“ 4:0 (1:0).

„Sūduva“: P.Davidovas, M.Ugge, P.Daukša, V.Baranovskij, P.Leimonas, P.Basičius (58 min. A.Brokas), K.Chvedukas (8 min. P.Kiselevskis), N.Valskis (79 min. A.Breivė), D.Isoda, M.Šablinskas, T.Radzinevičius.

„Dainava“: V.Artjomenko, A.Mikaitis, D.Padaigis, V.Rutkauskas, D.Gunevičius, T.Vitukynas, N.Bartkevičius, L.Savastas (55 min. M.Biržinis), D.Cibulskas, L.Sendžikas (46 min. M.Strauka), K.Balčiūnas (63 min. R.Stankevičius).

Įvarčiai: T.Radzinevičius (42, 47), M.Ugge (55), P.Kiselevskis (66).

Geltonos kortelės: P.Basičius (23), P.Daukša (79); L.Sendžikas (28).

Rungtynių teisėjai: M.Jackus, J.Lukjančukas, V.Šimkus. „SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

9. Tauragės "Tauras" 18 1 1 16 12:53 4

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: K.Bilinskis („Žalgiris“) ir N.Valskis („Sūduva“) – 13 įvarčių, E.Razulis („Atlantas“) – 11, A.Staponka („Banga“) – 10, G.Alaverdašvili („Šiauliai“) ir A.Buinickij („Ekranas“) – po 9.