„Sūduva“ pasirengimą sezonui baigė lygiosiomis

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį sužaidė paskutines kontrolines rungtynes prieš 2022 metų sezono oficialių kovų pradžią. Paskutinė repeticija su Kauno raj. „Hegelmann“ baigėsi lygiosiomis 0:0.

„Sūduvos“ komandoje rungtynes pradėjo Makis Giannikoglou, Justinas Januševskis, Levanas Mašarašvilis, Aleksandras Živanovičius, Giedrius Matulevičius (46 min. pakeitė Olivier Rommensas), Vaidas Slavickas (72, Žygimantas Baltrūnas), Kule Mbombo (82, Linas Zingertas), Jevgenas Protasovas (63, Matas Miškinis), Modestas Vainikaitis (46, Markas Beneta), Ernestas Burdzilauskas (46, Xabi Auzmendi) ir Marko Pavlovskis (46, Tomislavas Gomeltas).

Pirmajame kėlinyje po įžaistos standartinės padėties pavojingai, bet netiksliai, į svečių vartus smūgiavo Justinas Januševskis, vėliau Ernesto Burdzilausko ir Aleksandro Živanovičiaus smūgiuotas kamuolys skriejo tiesiai „Hegelmann“ vartininkui į rankas.

Varžovai bene pavojingiausią progą turėjo 34 min., kai po netikslaus vieno „Sūduvos“ gynėjo perdavimo kitam kauniečių žaidėjas tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį virš vartų.

Antrajame kėlinyje Marijampolės komanda kontroliavo žaidimą, tačiau baigiamojoje atakos fazėje trūko geresnių sprendimų. Arčiausiai įvarčio komanda buvo 54 min., kai po M. Benetos perdavimo iš dešiniojo krašto X. Auzmendi smūgiu galva pasiuntė kamuolį į skersinį.

Varžovai atsakė dviem netiksliais smūgiais galva po perdavimų iš dešiniojo krašto.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais vasario 26 dieną Vilniuje – tai bus mačas dėl Supertaurės su Vilniaus „Žalgiriu“.