Jonas Valančiūnas surinko galingą dvigubą dublį ir „įrėmino į plakatą“ varžovą, o puikų lietuvio vakarą vainikavo klubo pergalė.

Memfio „Grizzlies“ (20/20) namie  po pratęsimo 132:126 (24:30, 36:35, 34:21, 23:31) įveikė Bostono „Celtics“ (21/22).

J. Valančiūnas per kiek daugiau nei 33 minutes pelnė 16 taškų (7/10 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 19 atšokusių kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir dukart prasižengė.

Pusę savo taškų lietuvis surinko trečiame kėlinyje, kuriame sukūrė ir įspūdingą epizodą, įkraudamas į krepšį per varžovų centrą Danielį Theisą.

„da Vinčis nebūtų nutapęs gražiau“, – į dėjimą šmaikščiai sureagavo mačo komentatoriai.

Tai buvo 27-as J. Valančiūno dvigubas dublis šiame sezone.

JV pasirodymą ir dėjimą galite pamatyti čia:

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Grizzlies“ dar pirmavo 9 taškais, bet likus žaisti 7,3 sekundės Marcusas Smartas pakabino kamuolį ore ir D. Theisas dėjimu išplėšė pratęsimą.

Šio pradžioje „Grizzlies“ spurtavo 8:2, o pergalę įtvirtino tris baudų metimus realizavęs Ja Morantas.

„Celtics“ šiame mače vertėsi be dviejų lyderių – traumuoto Kemba Walkerio ir apsirgusio Jaysono Tatumo.

„Grizzlies“: J. Morantas 29 (9 rez. perd.), D. Brooksas 24, J. Valančiūnas 16 (19 atk. kam.), K. Andersonas 14, D. Bane’as 13.

„Celtics“: J. Brownas 27, J. Teague 26, R. Williamsas III 17, M. Smartas 16, D. Theisas 13.