Šturmą atlaikę „Nuggets“ sušvelnino serijos rezultatą

Denverio „Nuggets“ komanda Vakarų konferencijos finale iškovojo pirmąją pergalę. Michaelo Malone’o auklėtiniai 114:106 (29:27, 34:26, 30:22, 21:31) įveikė Los Andželo „Lakers“ ir serijos rezultatą sušvelnino 1:2.

Jamalas Murray nugalėtojams pelnė 28 taškus ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų, o jo tritaškiai mačo pabaigoje nulėmė pergalę. Jerami Grantas įmetė 26 taškus ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes atkrintamosiose, Nikola Jokičiaus sąskaitoje 22 taškai ir 10 atkovotų kamuolių.

Tuo tarpu LeBronas Jamesas atliko trigubą dublį, kuris surinko 30 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Denverio klubas ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 20 taškų persvara. Tačiau „Lakers“ komanda vėliau spurtavo 19:4 ir mačo pabaigoje grįžo intriga.

J.Murray tada pataikė du tritaškius, po krepšiu rado Paulą Millsapą ir prasidėjus paskutinei mačo minutei „Nuggets“ atitrūko 111:99.

„Nuggets“ ekipa nuo antrojo kėlinio nei karto neatsiliko.

Ketvirtosios serijos rungtynės vyks ketvirtadienį.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (10 atk. kam., 11 rez. perd.), Anthony Davisas 27, Kentavious Caldwellas-Pope 12, Kyle’as Kuzma 11, Rajonas Rondo 9.

„Nuggets“: Jamalas Murray 28 (12 rez. perd.), Jerami Grantas 26,Nikola Jokičius 22 (10 atk. kam.), Monte Morrisas 14.