24
Stebuklą sukūrę „Roma“ futbolininkai netikėtai palaidojo katalonų sezoną (nuotr. SCANPIX)

Antradienį UEFA Čempionų lygoje paaiškėjo pirmieji du pusfinalio dalyviai.

24

Didžiulę sensaciją sukūrę „Roma“ futbolininkai 3:0 (1:0) įveikė „Barcelona“ klubą ir pateko tarp keturių stipriausių turnyro komandų.

Pirmąją šių komandų akistatą Barselonoje katalonai laimėjo net 4:1, tačiau namuose įgytos persvaros neišsaugojo.

Edinas Džeko jau šeštąją mačo minutę išvedė Romos klubą į priekį (1:0).

Antrojo kėlinio pradžioje tą patį bosnį baudos aikštelėje neleistinai sustabdė „Barcelonos“ gynėjas Gerardas Pique.

Teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Daniele De Rossi (2:0).

82-ą susitikimo minutę „Roma“ komandos futbolininkas Konstantinosas Manolas tiksliu smūgiu pasiuntė katalonus į nokautą ir nutraukė jų žygį šiame UEFA čempionų lygos turnyre (3:0).

„Barcelona“ futbolininkai dar bandė gelbėtis, tačiau liko prie suskilusios geldos.

Kur kas mažiau intrigos futbolo gerbėjams padovanojo kitas pusfinalis.

Pirmąją akistatą išvykoje 0:3 pralaimėję Mančesterio „City“ futbolininkai namuose dar kartą 1:2 (1:0) nusileido „Liverpool“ vienuolikei.

Aikštelės šeimininkų puolėjas Gabrielis Jesusas jau antrąją rungtynių minutę nuginklavo varžovų vartininką ir įžiebė viltį savo komandos fanams (1:0).

Mančesterio klubas kontroliavo padėtį ir likusį pirmojo kėlinio laiką ir net sugebėjo dar kartą pasiųsti kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas neįskaitė šio įvarčio.

Po ilgosios pertraukos „Liverpool“ klubo lyderis Mohamedas Salah 56-ą minutę tiksliu smūgiu į vartų tinklą galutinai palaidojo Anglijos čempionato lyderių viltis sukurti stebuklą (1:1).

Egiptiečio įvartis reiškė, jog Josepo Guardiolos auklėtiniams per likusį laiką reikėjo pasižymėti net keturis kartus be atsako.

Jiems to padaryti nepavyko nė sykio, o svečių žaidėjas Roberto Firmino 77-ą minutę pelnė pergalingą įvartį (1:2).

Trečiadienį bus sužaistos likusios dvejos UEFA čempionų lygos ketvirtfinalio akistatos.