Antradienį startavo 9-asis „Optibet A lygos“ turas, kuriame po skaudžios nesėkmės neatsitiesė šalies čempionas Vilniaus „Žalgiris“.

Žalgiriečiai praėjusiame ture 1:2 nusileido Marijampolės „Sūduvai“ ir patyrė nesėkmę po keturių iš eilės pergalių. „Džiugas“ savo ruožtu skaičiavo dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją.

Vilniuje „Džiugas“ pademonstravo kovingumą ir lygiosiomis 2:2 pribloškė „Žalgirį“.

Žalgiriečiai į priekį išsiveržė 20-ąją minutę po Hugo Videmonto įvarčio.

Visgi svečiai nesudėjo ginklų ir antrajame kėlinyje smogė atgal – pasižymėjo Davydas Arlauskis. 75-ąją minutę čempionai jau atsilikinėjo, nes įmušė Nasko Milevas.

Užsišventęs „Džiugas“ primiršo savo vartų saugumą, o tuo 77-ąją minutę pasinaudojo žalgirietis Josipas Tadičius. Tačiau „Žalgirio“ šturmas paskutinėmis minutėmis nebuvo vykęs ir telšiškiai iš sostinės išsivežė tašką.