Europos taurės turnyro kvalifikacinį etapą pergale pradėjo Stambulo „Bešiktaš“ klubas, kuris pirmajame mače namuose 78:70 (22:21, 19:16, 22:15, 15:18) įveikė Monso „Dexia“ krepšininkus.

NBA žvaigždė Deronas Williamsas nugalėtojams per 35 minutes surinko 15 (dvitaškiai 2/8, tritaškiai 1/7, baudos 6/6) taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, 2 sykius suklydo, išprovokavo 7 varžovų pražangas bei 4 sykius prasižengė.

„Bešiktaš“: M.Kempas 24 (tritaškiai 4/9), D.Williamsas, Z.Ercegas (10 atk. kam.) - po 15, E.Dagli 13 (10 atk. kam.), D.Hawkinsas 9.

„Dexia“: J.Cage'as 13 (6 atk. kam.), Q.Tayloras (6 atk. kam., 7 rez. perd.) ir A.Nivinsas - po 12, W.Carteris (8 atk. kam.) ir A.Slaughteris - po 11.

Atsakomosios rungtynės spalio 4 dieną vyks Belgijoje.