Dar vieną pralaimėjimą NBA patyrė Deivido Sirvydžio atstovaujama Detroito „Pistons“ (3/11). Šį kartą ekipa išvykoje 115:123 (31:29, 21:16, 40:33, 14:28, 9:17) po pratęsimo pralaimėjo Atlantos „Hawks“ (7/7).

Šeimininkai laimėjo ir turėdami gan rimtų nuostolių. Jiems negalėjo padėti De‘Andre Hunteris ir Camas Reddishas.

„Pistons“ per ketvirtąjį kėlinį sugebėjo vėjais paleisti 17 taškų pranašumą. Trae‘aus Youngo vedami „Hawks“ išlygino rezultatą, o lemiamoje atakoje Jerami Granto metimą blokavo Johnas Collinsas. Ekipos žaidė pratęsimą, kuriame D. Sirvydžio klubas šansų neturėjo. Pastarasis ant parketo neišbėgo.

„Hawks“ ekipoje net 96 taškus surinko T. Youngo, Johno Collinso ir Clinto Capelos trijulė. Pastarasis po krepšiu buvo tikras galiūnas – atkovojo net 26 kamuolius.

Pastarasis krepšininkas surinkęs „25-25“ statistikos eilutę buvo Karlas Anthony-Townsas, kuris tai padarė dar 2019 metais. Toks atkovotas kamuolių skaičius yra naujas C. Capelos karjeros rekordas.

Svečiams 32 taškus pelnė Jerami Grantas, 17 pridėjo Blake‘as Griffinas.

„Hawks“: T. Youngas 38 (10 rez. perd.), J. Collinsas 31 (11 atk. kam.), C. Capela 27 (26 atk. kam.), Kevinas Huerteris 17 taškų.

„Pistons“: J. Grantas 32, B. Griffinas 17, Wayne‘as Ellingtonas 16, Derrickas Rose‘as 14 taškų.