Kaune vykstančio 15-ojo tarptautinio Algirdo Šociko bokso turnyro finaluose šeštadienį kovos septyni Lietuvos atstovai.

Lietuviai pirštines surems net trijų svorio kategorijų iš aštuonių finaluose.

Įspūdingas pergales penktadienį pusfinaliuose iškovojo suaugusiųjų ringe debiutuojantys jaunimo olimpinių žaidynių čempionai Evaldas Petrauskas ir Ričardas Kuncaitis.

E. Petrauskas (svorio kategorija iki 64 kg) 16:8 įveikė praėjusių metų Europos vicečempioną anglą Thomą Stalkerį ir finale susitiks su Aurimu Naudžiumi, kuris 14:9 įveikė Rusijos atstovą Saipitdiną Baidžijevą.

R. Kuncaitis (iki 69 kg) net 16:5 nugalėjo triskart Norvegijos čempioną Alexanderį Jacobseną ir finale susitiks su Pauliumi Petroniu, kuris kitoje pusfinalio kovoje 9:3 privertė pasiduoti Jevgenijų Kudinovą iš Latvijos.

Svorio kategorijos iki 91 kg finale susitiks taip pat lietuviai - Vitalijus Subačius ir Eugenijus Tutkus.

V. Subačius pusfinalyje trečiajame raunde privertė kapituliuoti praėjusių metų Sandraugos žaidynių čempioną anglą Simoną Vallily, o E. Tutkus 6:1 nugalėjo rusą Vladimirą Lokaičiuką.

Septintuoju Lietuvos boksininku turnyro finale bus Vladimiras Milevskis (iki 75 kg) pusfinalyje 9:4 nugalėjęs dar vieną Anglijos atstovą - praėjusių metų Sandraugos žaidynių vicečempioną Anthony Ogogo.

V. Milevskio varžovu finale bus norvegas Eneste Glodis.

Penktadienį pusfinaliuose kovojo dar keturi Lietuvos atstovai, tačiau jie patyrė nesėkmes ir tenkinosi bronzos medaliais. Labiausiai nepasisekė Ruslanui Jefremovui (iki 56 kg), kuris susižeidė ir nebaigė kovos.

Šeštadienį finalinės kovos Kauno sporto halėje prasidės 16 val.