Lietuviai ir toliau siaučia Škotijoje. Prie įvarčius mušančio Vykinto Slivkos prisidėjo Deivydas Matulevičius, šeštadienį atlikęs rezultatyvų perdavimą. Vis dėlto, to taškams nepakako – Edinburgo „Hibernian“ namie 1:3 (0:0) pralaimėjo Hamiltono „Academical“.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Antrajame „Hibernian“ vartai atsirišo. 52-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Rakishas Binghamas. 69-ąją iš žaidimo įmušė Louisas Longridge’as, 88-ąją – tas pats R. Binghamas.

Edinburgo komandai pavyko tik sušvelninti rezultatą. 94-ąją minutę pasižymėjo Anthony Stokesas. Jis įmušė po D. Matulevičiaus rezultatyvaus perdavimo.

Lietuvis aikštėje pasirodė 76-ąją minutę. Kitas „Hibernian“ atstovas iš Lietuvos V. Slivka žaidė nuo 63-osios.

Tai buvo pirmasis „Hibernian“ pralaimėjimas. Edinburgo futbolininkai prieš tai 3:1 nugalėjo Glazgo „Partick Thistle“ ir 3:2 Glazgo „Rangers“. Pastarajame mače puikų tikslų tolimą smūgį atliko V. Slivka. Po jo atakos krito ir dar vienas įvartis – į savus vartus.