v. slivka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „v. slivka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „v. slivka“.

Europos lyga: lietuviai žengė toliau, paaiškėjo „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ varžovai

Arvydo Novikovo bei Vykinto Slivkos klubai žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos kvalifikacinio turnyro etapą. Oficialiai paaiškėjo ir jame Marijampolės „Sūduvos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ lauksiantys varžovai. V. Slivkos Edinburgo „Hibernian“ svečiuose 1:1 (1:0) sužaidė su Tripolės „Asteras“. Škotijos komandą 44-ąją minutę į priekį išvedė Johnas McGinnas. 56-ąją rezultatą išlygino Kosmas Tsilianidis.
2018-08-02

Lietuvos rinktinė nesėkme startavo Baltijos taurės turnyre

Prasidėjo tradicinis Baltijos taurės turnyras. Pirmosiose rungtynėse Lietuvos rinktinė svečiuose susitiko su nacionaline Estijos komanda. Rakverėje vykęs susitikimas baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2:0. 1 800 žiūrovų talpinančiame stadione už šeimininkus sirgo apie pusantro tūkstančio žiūrovų. Lietuvos rinktinė svečiuose sulaukė kelių dešimčių ištikimiausių aistruolių palaikymo.
2018-05-30

Škotijoje – Deivydo Matulevičiaus rezultatyvus perdavimas

Lietuviai ir toliau siaučia Škotijoje. Prie įvarčius mušančio Vykinto Slivkos prisidėjo Deivydas Matulevičius, šeštadienį atlikęs rezultatyvų perdavimą. Vis dėlto, to taškams nepakako – Edinburgo „Hibernian“ namie 1:3 (0:0) pralaimėjo Hamiltono „Academical“. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Antrajame „Hibernian“ vartai atsirišo. 52-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Rakishas Binghamas. 69-ąją iš žaidimo įmušė Louisas Longridge’as, 88-ąją – tas pats R. Binghamas.
2017-08-20

Įspūdingas Vykinto Slivkos įvartis ir klubo pergalė prieš „Rangers“

„Hibernian“ klubas laimėjo antrąsias iš eilės rungtynes Škotijos čempionate, o Vykintas Slivka prie pergalės prisidėjo įspūdingu įvarčiu. Du lietuvius savo gretose turintis ir į aukščiausiąją lygą šį sezoną sugrįžęs Edinburgo „Hibernian“ klubas išvykoje 3:1 įveikė Glazgo „Rangers“ ekipą ir iškovojo antrąją pergalę iš dviejų. Įspūdingu įvarčiu prie pergalės prisidėjo Lietuvos rinktinės saugas V. Slivka.