Geriausias 2022-ųjų metų sportininkas Mykolas Alekna naują sezoną pradėjo skambiais rezultatais. Jungtinėse Amerikos Valstijose disko metikas laimėjo „Brutus Hamilton Invitational“ varžybas ir užfiksavo geriausią sezono rezultatą pasaulyje.

Geriausiu savo bandymu lietuvis diską numetė 68,39 metro ir užėmė pirmąją vietą. Tuo tarpu antrąją vietą pasaulio reitinge užima slovėnas  Kristjanas Čehas (68,23 m).

Džiugia žinia socialinių tinklų paskyroje pasidalijo 20-mečio treneris Mantas Jusis.

Primename, jog būtent tarp M. Aleknos ir K. Čeho vyko nuožmiausia kova praėjusių metų disko metimo varžybose. Pasaulio čempionate viskas buvo atvirkščiai, nes auksą iškovojo slovėnas, o lietuvis liko antras ir tenkinosi sidabro medaliu.

Visgi, Europos čempionatų rekordą pagerinęs M. Alekna nustūmė pagrindinį savo priešininką į antrą vietą.

Primename, jog šiemet rugpjūčio 19-27 dienomis Budapešte vyks pasaulio lengvosios atletikos čempionatas.