Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Šiaulių "Šiauliai" (11 pergalių ir 4 pralaimėjimai) namuose 113:81 (22:26, 32:16, 30:19, 29:20) sutriuškino Alytaus "Alytų" (3 ir 13).

Susitikimą sėkmingiau pradėjo „Šiaulių“ krepšininkai, kurie pirmavo 10:3, tačiau svečiai nepasimetė ir surengė spurtą 8:0 bei persvėrė rezultatą savo naudai – 11:10. Alytiškiai pirmavo ir pasibaigus pirmajam kėlinukui – 26:22.

Antrajame ketvirtyje aikštelės šeimininkai dar atsilikinėjo 29:30, tačiau tada surengė spurtą 7:0 ir išsiveržė į priekį – 36:29. Po kelių minučių sekė dar viena „Šiaulių“ krepšininkų atkarpa 8:0, po kurios aikštelės šeimininkų pranašumas tapo 12 taškų – 44:32. Tokia pačia persvara šiauliečiai buvo priekyje ir įpusėjus rungtynėms – 54:42.

Po didžiosios pertraukos aikštelėje visiškai ėmė dominuoti „Šiaulių“ krepšininkai. Po truputį didindami savo pranašumą jie po trisdešimties žaidimo minučių jau triuškino savo varžovus – 86:61.

Paskutinysis kėlinukas tebuvo formalumas, o finalinė rungtynių sirena paskelbė triuškinančią „Šiaulių“ pergalę – 113:81.

"Šiauliai": Virginijus Praškevičius 23 (23 min. 8/8 dvitaškiai), Gintaras Kadžiulis 19, Saulius Kuzminskas 18, Vaidotas Pridotkas 13, Andrius Šležas 11 taškų.

"Alytus" Nerijus Varnelis 25, Rytis Adomavičius 15 (11 atk. kam.), Andrius Aleksandrovas 12, Paulius Ivanauskas 11 taškų.