Triuškinantį smūgį Eurolygoje gavo Stambulo „Anadolu Efes“ (2/6) krepšininkai, kurie patyrė jau šeštąją nesėkmę turnyre.

Eurolygos čempionai namuose 79:90 (20:22, 13:25, 18:26, 28:17) nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio Sankt Peterburgo „Zenit“ (5/3) komandai su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu.

22 minutes rungtyniavęs M.Kuzminskas sužaidė rezultatyviausią sezono mačą. Puolėjas pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 atšokusius, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, kartą prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

Rezultatyviausios lietuvio rungtynės Eurolygoje šį sezoną buvo prieš Maskvos CSKA ekipą, kai krepšininkas pelnė 5 taškus. Verta paminėti, kad M.Kuzminskas šį vakarą įmetė daugiau taškų nei prieš tai žaistas septynias rungtynes kartu sudėjus (13).

A.Gudaitis per 18 minučių pasižymėjo 2 taškais (1/3 dvit.), 4 atkovotais, 2 perimtais kamuoliais, blokuotu metimu, išprovokuota pražanga, 3 klaidomis, 3 pražangomis ir 2 naudingumo balais.

Pirmajame kėlinyje turkai dar kontroliavo padėtį aikštėje, tačiau reikalai pašlijo antrajame. Svečiai iš Rusijos persvėrė rezultatą (22:25), o netrukus jį didino iki dviženklio (27:37). Netrukus Sankt Peterburgo ekipa pridėjo dar keturis taškus be atsako ir skirtumas išaugo iki 16 taškų (31:47).

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkų duobė tik dar pagilėjo. „Zenit“ klubas spurtavo 12-0 ir priekyje buvo jau 25 taškais (36:61).

Beviltiškai atrodžiusi Stambulo komanda dar kiek aptirpdė deficitą, tačiau sugrįžti po tokio stipraus smūgio nesugebėjo ir teko patirti dar vieną nesėkmę turnyre – 79:90.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 14 (3/5 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud., 10 išpr. praž.), Tiboras Pleissas 13, Rodrigue‘as Beauboisas 11, Alijah Bryantas ir Adrienas Moermanas po 10.

„Zenit“: Conneris Frankampas 18 (3/4 dvit., 4/6 trit., 0/1 baud.), Mindaugas Kuzminskas 15, Billy Baronas ir Jordanas Mickey po 10, Andrejus Zubkovas 8.