0

Sekmadienį buvo sužaisti aštuoni VII Italijos „Serie A“ turo mačai.

Sunkią pergalę išvykoje iškovojo Turino „Juventus“ rezultatu 2:1 įveikę „Siena“ futbolininkus. Italijos pirmenybių lyderiai pergalingą įvartį įmušė tik 85 mačo minutę. Įvarčio autoriumi buvo saugas Claudio Marchisio (nuotraukoje).

Toliau sėkmingą pasirodymą tęsia Mariaus Stankevičiaus Romos „Lazio“, kurie išvykoje rezultatu 3:0 sutriuškino lygos debiutantę „Pescara“.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Miroslavas Klose bei kartą pasižymėjo saugas Hernanesas. Lietuvis rungtynes stebėjo nuo atsarginių suoliuko. Su 15 taškų „Lazio“ rikiuojasi trečioje „Serie A“ turnyrinės lentelės vietoje.

„Roma“ 2:0 įveikė Bergamo „Atalanta“. Tai buvo pirmosios šio sezono „romėnų“ rungtynės, kuriose pavyko išsaugoti „sausus“ vartus.

Šį vakarą 21:45 val. laukia intriguojantis Milano klubų „Inter“ ir „Milan“ derbis bei ne ką mažiau įdomi be pralaimėjimų žengiančio „Napoli“ ir „Udinese“ vienuolikių akistata.

VII „Serie A“ turo rezultatai:

„Siena“ 1 - 2 Turino „Juventus“

• 14' [0 - 1] A. Pirlo

• 45' [1 - 1] E. Calaio

• 85' [1 - 2] C. Marchisio

AS „Roma“ 2 - 0 Bergamo „Atalanta“

• 30' [1 - 0] E. Lamela

• 63' [2 - 0] M. Bradley

„Pescara“ 0 - 3 Romos „Lazio“

• 5' [0 - 1] A. Hernanes

• 25' [0 - 2] M. Klose

• 36' [0 - 3] M. Klose

Florencijos „Fiorentina“ 1 - 0 „Bologna“

• 7' [1 - 0] S. Jovetič

„Torino“ 0 - 1 „Cagliari“

• 74' [0 - 1] Nene (11 m. baudinys)

„Catania“ 2 - 0 „Parma“

• 2' [1 - 0] A.D. Gomez

• 80' [2 - 0] G. Bergessio

• 69' iš aikštės pašalintas  Y. Benalouane („Parma“)