0

Pietų Korėjoje vykstančio 13-ojo pasaulio lengvosios atletikos čempionato moterų septynkovės varžybose antradienį Lietuvos atstovė Austra Skujytė užėmė aštuntąją vietą.

Atėnų olimpinių žaidynių septynkovės vicečempionė surinko 6297 taškus.

Pasaulio čempione tapo rusė Tatjana Černova, surinkusi 6880 taškų. Antrąją vietą užėmė nugalėtojos titulą gynusi Europos čempionė britė Jessica Ennis. Jos sąskaitoje - 6751 taškas. Bronzos medalį pelnė vokietė Jennifer Oeser, surinkusi 6572 taškus. Vokietijos atstovė prieš dvejus metus Berlyne vykusiose planetos pirmenybėse buvo antra.

Iš 28 startavusių daugiakovininkių klasifikuotos 26. Šeštą kartą pasaulio čempionate dalyvaujanti 32-ejų metų lietuvė po trijų rungčių buvo antra.

A. Skujytė 100 m barjeriniame bėgime pasiekė asmeninį rekordą - 13,96 sek. (23 vieta), peršoko kartelę, iškeltą į 1 m 86 cm aukštį (2 vieta), rutulį nustūmė 16 m 71 cm (1 vieta), 200 m nubėgo per 26,04 sek. (25 vieta), į tolį nušoko 6 m 5 cm (18 vieta), ietį numetė 49 m 19 cm (6 vieta), o 800 m nubėgo per 2 min. 23,21 sek. (23 vieta).