Pergalę lietuviškų klubų akistatoje Eurolygoje pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (13/7), kuri svečiuose 85:78 (28:28, 19:12, 17:23, 21:15) pranoko dviejų lietuvių atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“ (11/9).

Pirmajame kėlinyje rezultatas buvo apylygis, bet katalonai į priekį šovė dar prieš pertrauką. Po atkarpos 13:3 jie įgijo dviženklį pranašumą (43:33).

Prasidėjus trečiajam kėliniui jie sėkmingai kontroliavo mačo eigą, bet kėliniui artėjant prie pabaigos „Baskonia“ kiek pabudo ir prisivijo varžovus 63:64.

Vis dėlto „Barcelona“  lemiamo ketvirčio metu vėl susigrąžino dviženklį pranašumą ir nutolo (81:70). Baskai dar mėgino šturmuoti ir priartėjo iki 5 taškų (83:78), bet perlaužti rungtynių eigos jiems galutinai nepavyko.

Rokas Jokubaitis pakartojo asmeninį šio sezono turnyre rezultatyvumo rekordą. Jis per 23 minutes pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, padarė 2 klaidas ir surinko 14 naudingumo balų.

Tuo tarpu Tadas Sedekerskis „Baskonia“ gretose sužaidė geriausias savo rungtynes Eurolygoje. Puolėjas per 27 minutes įmetė 16 taškų (5/7 dvit., 1/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, padarė klaidą ir surinko 23 naudingumo balus.

Krepšininkui tai buvo geriausios rungtynės Eurolygos karjeroje. Jis pagerino rezultatyvumo (15) ir naudingumo (22) asmeninius rekordus.

Rokas Giedraitis per 20 minučių pasižymėjo 11 taškų (3/5 dvit., 0/2 trit., 5/7 baud.), 2 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, 5 išprovokuotomis, 3 asmeninėmis pražangomis ir 10 naudingumo balų

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 15, Rokas Jokubaitis 13, Tomašas Satoransky 11, Nikola Kaliničius 9 (7 atk. kam.), Sertacas Sanli 8, Oscaras Da Silva 7, Nicolas Laprovittola ir Cody Higginsas po 6.

„Baskonia“: Tadas Sedekerskis 16 (5/7 dvit., 1/1 trit., 3/3 baud.), Daultonas Hommesas 12, Rokas Giedraitis 11, Dariusas Thompsonas (5 rez. perd.) ir Maikas Kotsaras po 10, Markusas Howardas 7 (1/7 trit.).