Rezultatyviausias karjeros rungtynes stipriausia tituluojamoje Ispanijos krepšinio lygoje sužaidė Saulius Kulvietis. Vis dėlto 27-erių lietuvio pastangų buvo maža – Badalonos „Divina Seguros Juventut“ sekmadienį svečiuose 81:86 (18:22, 13:13, 27:23, 23:29) pralaimėjo Sevilijos „Real Betis Energia Plus“.

Svečiai daug geriau pradėjo rungtynes ir pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 18:6, bet per likusį pirmojo kėlinio laiką taškų nepelnė. Ketvirtį „Real Betis Energia Plus“ baigė 16:0.

Kitus tris kėlinius vyko atkakli bei permaininga kova, kurios pabaigą geriau sužaidė šeimininkai.

Jie atakavo 60 procentų (34/56) taiklumu, „Divina Seguros Juventut“ – 42 (29/69). „Real Betis Energia Plus“ pataikė 29 dvitaškius iš 35 (82 procentai).

S. Kulvietis buvo vienu rezultatyviausių rungtynių žaidėjų. Lietuvis mačą pradėjo starto penkete ir per 28 minutes pelnė 18 taškų, pataikęs šešis metimus iš 11-os. Puolėjas surinko 14 naudingumo balų.

Tai – rezultatyviausios Sauliaus rungtynės ACB lygoje. Joje lietuvis žaidžia nuo šio sezono pradžios. Prieš tai krepšininkas buvo pelnęs 17, 16, 15 taškų.

„Divina Seguros Juventut“ (4 pergalės / 17 pralaimėjimų) tūno turnyro lentelės dugne – 18-ojoje pozicijoje.