Dešimtą pralaimėjimą Adrijos vyrų krepšinio lygos XVII turo rungtynėse patyrė bei iš aštuntosios į devintąją vietą keturiolikos komandų turnyre nukrito Sauliaus Kuzminsko Liublijanos "Union Olimpija" (Slovėnija) klubas, šeštadienį svečiuose po pratęsimo 97:98 (23:26, 22:22, 21:16, 21:23, 10:11) turėjęs pripažinti dvyliktojoje pozicija esančių Široki Brijego "Široki Prima pivo" (6 pergalės ir 11 pralaimėjimų) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 3 taškus bei kartą prasižengė. Per nepilnas 8 žaidimo minutes (7:45) S. Kuzminskas pataikė vienintelį dvitaškį bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

26 taškus svečiams pelnė Teemu Rannikko, 18 - Domenas Lorbekas, 15 - Ivica Jurkovičius.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Ivanas Opčakas (27 tšk.), Šimė Špralja (17 tšk.) bei Stanko Baračas (15 taškų).

Adrijos krepšinio lygoje pirmauja Zagrebo "Cibona" (Kroatija) komanda - 14 pergalių ir 3 pralaimėjimai.