domenas lorbekas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „domenas lorbekas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „domenas lorbekas“.

Serbai po įspūdingo mūšio ir pratęsimo pateko į EURO-2009 finalą

Milošo Teodosičiaus vedina Serbijos rinktinė reto grožio rungtynėse Europos čempionato pusfinalyje po pratęsimo 96:92 (11:19, 24:26, 21:12, 23:22, 17:13) palaužė Slovėnijos krepšininkus ir sekmadienį turnyro pusfinalyje susitiks su ispanais. Slovėnų varžovais mače dėl bronzos apdovanojimų bus Jono Kazlausko vadovaujami Graikijos krepšininkai.
2009-09-20

Slovėnai palaužė Bulgarijos rinktinę

Europos čempionatui besirengianti Slovėnijos rinktinė draugiškose rungtynėse rezultatu 80:77 (22:26, 18:22, 19:9, 21:20) palaužė busimą lietuvių varžovę D grupėje Bulgarijos ekipą. Nugalėtojams 14 taškų surinko Boštjanas Nachbaras (9 atk. kam.), 13 - Domenas Lorbekas, 12 - Urošas Slokaras (dvitaškiai 3/3, tritaškiai 1/1, baudos 3/4), 11 - Erazemas Lorbekas, 9 - Goranas Dragičius, po 8 - Beno Udrihas ir Jurica Golemacas. Bulgarijos rinktinėje pasižymėjo Kaloyanas Ivanovas (18 tšk. ir 9 atk.
2009-08-29

„Montepaschi“ – Italijos čempionate finale

Italijos krepšinio čempionato pusfinalio trečiosiose rungtynėse Sienos „Montepaschi“ ekipa, kurioje rungtyniauja Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius, namuose 101:76 sutriuškino Trevizo „Benetton“ krepšininkus bei laimėjo seriją 3:0. R.Kaukėnas per 25 žaidimo minutes pelnė 11 taškų (0/4 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.
2009-06-04

M. Popovičius atvedė „Unics“ ekipą į pergalę prieš Trevizo „Benettoną“

Naujam sezonui besirengianti Kazanės „Unics“ ekipa, kurioje rungtyniauja buvęs žalgirietis Marko Popovičius, laimėjo Ankaroje surengtą keturių komandų turnyrą. Finalinėse rungtynėse „Unics“ 70:61 įveikė galimus Vilniaus „Lietuvos ryto“ varžovus Europos taurės turnyre Trevizo „Benetton“ krepšininkus. Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo M.Popovičius, kurio sąskaitoje 14 taškų. 13 pridėjo Vladimiras Veremeenko, 12 - Kresimiras Lončaras, po 10 - Dmitrijus Sokolovas ir Tariqas Kirksay.
2008-09-29

Sauliaus Kuzmninsko klubas kovos dėl Slovėnijos krepšinio taurės

Slovėnijos vyrų krepšinio taurės turnyro pusfinalyje Liublianos "Olimpija" su Sauliumi Kuzminsku šeštadienį 85:66 (24:15, 21:11, 23:10, 17:30) nugalėjo Šentjuro "Alpos" ekipą ir pateko į finalą. S. Kuzminskas nugalėtojams pelnė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovo metimą. per 17 minučių lietuvis paraikė 2 dvitaškius iš 3, tačiau visi 3 baudos metimai skriejo pro šalį.
2007-02-11

Sauliaus Kuzminsko indėlis į Slovėnijos klubo pergalę - 11 taškų

Slovėnijos vyrų krepšinio taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse Liublianos "Olimpija" su Sauliumi Kuzminsku ketvirtadienį 93:78 (14:13, 22:11, 24:32, 33:22) nugalėjo "Nova Gorica" krepšininkus bei pateko į varžybų pusfinalį. Lietuvis nugalėtojams pelnė 11 taškų, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Per 13 su puse minutės S. Kuzminskas pataikė 4 dvitaškius iš 6 bei realizavo visus 3 baudų metimus.
2007-02-09

Sauliaus Kuzminsko ekipa Adrijos krepšinio lygoje devinta

Dešimtą pralaimėjimą Adrijos vyrų krepšinio lygos XVII turo rungtynėse patyrė bei iš aštuntosios į devintąją vietą keturiolikos komandų turnyre nukrito Sauliaus Kuzminsko Liublijanos "Union Olimpija" (Slovėnija) klubas, šeštadienį svečiuose po pratęsimo 97:98 (23:26, 22:22, 21:16, 21:23, 10:11) turėjęs pripažinti dvyliktojoje pozicija esančių Široki Brijego "Široki Prima pivo" (6 pergalės ir 11 pralaimėjimų) krepšininkų pranašumą.